Mynet Trend

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi konusu ve oyuncuları… Kral Arthur’da kimler oynuyor?

Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin üstlendiği Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (King Arthur: Legend Of The Sword) oyuncu kadrosu ile aksiyon ve macera seven film tutkunlarının favorileri arasında yer alıyor.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi konusu ve oyuncuları… Kral Arthur’da kimler oynuyor?

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (King Arthur: Legend Of The Sword) filmi Guy Ritchie'nin yönetmenliğinde aksiyon ve macerası yüksek keyifli bir film. 2017'de gösterime giren film, şimdi televizyon ekranlarında yer almaya hazırlanıyor. Charlie Hunnam'ın Kral Arthur'u canlandırdığı filmde aynı zamanda eski futbolcu David Beckham da küçük bir rolle boy gösteriyor.

819869

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ (KING ARTHUR: LEGEND OG THE SWORD) FİLMİNİN KONUSU

Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

2012262-687578440

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ (KING ARTHUR: LEGEND OG THE SWORD) FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Charlie Hunnam'ın Kral Arthur'u canlandırdığı filmde ayrıca Jude Law, Djimon Hounsou ve Eric Bana gibi usta isimler yer alıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön