Küçük işletmeler de artık katalog tanıtımı yapabilecek

WhatsApp, işletmeler için geçtiğimiz aylarda Business uygulamasını kullanıma sunmuştu. Büyük çaplı işletmelere hitap eden WhatsApp Business sayesinde, WhatsApp üzerinden kurumsal olarak iletişim sağlanabiliyordu.

Küçük işletmeler de artık katalog tanıtımı yapabilecek

iOS ve Android platformlarında yer alan WhatsApp Business uygulaması sayesinde hizmet veren kataloglar özelliği bugün küçük işletmeler için de duyuruldu. Kataloglar, işletmelerin ürünlerini sergilemeleri ve paylaşmaları için mobil bir vitrin olarak karşımıza çıktı. Bu özellik sayesinde insanlar kolayca satın almak istedikleri bir şeye göz atabiliyor ve keşfedebiliyor.

Katalog özelliği bugünden itibaren Brezilya, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, Birleşik Krallık ve ABD‘de hem Android hem de iOS’te WhatsApp Business uygulamasını kullanan işletmelere sunuluyor. Yakında bütün dünyanın kullanımına sunulacak.

WhatsApp Business uygulamasını App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu özellik Türkiye’de kullanılmasa da eğer bir işletemeye sahipseniz işletme hesabı oluşturabileceğinizi ve diğer özellikleri kullanabileceğinizi belirtelim.

Tesla otonom sürüş bazı kullanıcıları tedirgin ediyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler