Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümde nefesleri kesecek sahne

Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İddialı dizinin yeni bölümündeki her sahnede aksyion var. Polat Alemdar'ın yeni planları neler? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümde yaşanacaklar!

Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümde nefesleri kesecek sahne

Yayınlandığı günlere damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümüyle bomba gibi geliyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse çarpıcı senaryo örgüsüyle tüm dikkatleri üzerine çeken dizinin bu haftaki bölümünde öldürülmek üzere olan Cahit'in akıbeti belli olacak. Gölge ve Polat Alemdar savaşında ise silahlar konuşacak. Polat, Gölge için nasıl bir plan hazırladı? Sevdiği kadın için canını ortaya koyan Cahit ölecek mi? Başrollerini Necati Şaşmaz, Defne Samyeli ve Cahit Kayaoğlu'nun paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümü sürprizleriyle bu akşam saat 20:00'da Kanal D'de!

KURTLAR VADİSİ PUSU 290. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta Safiye'ye evlilik teklifi yapacak olan Cahit, kötü bir sürprizle karşılaşmış, Fehmi'nin adamları tarafından kaçırılmıştı. Yeni bölüm Cahit'in hayatta kalma mücadelesi devam ederken; Polat'ın liderliğindeki Siyah Sancak baskınıyla Şedid askerleri neye uğradığını şaşıracak.Mervan'ın Şedid'le işbirliği yaptığını öğrenen Polat Alemdar, ekibiyle birlikte bu bu ihanetin bedelini ödetmek üzere operasyona çıkar. Mervan Polat Alemdar'ı karşısında görünce ne yapacak? Cahit, Yusuf'un yanına gider ve ondan derdini anlatmasını ister. Cahit'in bu sert çıkışına karşılık Yusuf ne cevap verecek? O sırada odaya Fehmi ve Hakkı'nın da gelmesiyle ortam iyice gerilecek. Ender'in katilini bulmak için araştırma yapan Polat Alemdar, kurşunun geldiği noktayı tespit eder. Cahit ile birlikte Kemancı'nın infaz için kullandığı otele doğru yola çıkarlar. Katile çok yaklaştıkları esnada Kemancı tekrar ortaya çıkarak dehşet saçar.Polat, Kemancı'ya ulaşmak için çok önemli bir ipucuna ulaşır. İpucunun geldiği noktada ise henüz Polat Alemdar ile tanışmamış birisi vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler