MAGAZİN

Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey, Geyhatu'yu durdurabilmek için yola çıkıyor! Kuruluş Osman 31. son bölümde neler oldu?

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 31. son bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman'ın 32. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Nikola'nın "Ertuğrul'ın diğer oğlunun üstüne karabasan gibi çökeceğiz" sözleri dikkat çekiyor. Ertuğrul Bey'in emrine rağmen Geyhatu'yu durdurmak için yola çıkan Osman Bey ise "Babamın emrine rağmen gitmek zorundayım. Geri dönemezsem babam hakkını helal etsin" diyor. İşte Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı.

Kuruluş Osman dizisi 28 Ekim Çarşamba akşamı 31. son bölümüyle ATV’de ekrana geldi. Yeni sezonda kadrosuna Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Seray Kaya, Bahtiyar Engin, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Seçkin Özdemir, Ahmet Yenilmez, Umut Karadağ, Emin Gürsoy ve Umut Karadağ'ı da katan Kuruluş Osman'ın 4 Kasım Çarşamba ekrana gelecek olan 32. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

0x0-31-bolum-foto-galeri-1603782254470

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey'in Geyhatu'ya elçi gitme görevini Savcı Bey'e vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan Osman Bey, babasının sözünü dinlemeyerek ağabeyinin peşine takılır.

0x0-31-bolum-foto-galeri-1603782247483

Dündar Bey'i Nikola ile anlaşma yapmakla görevlendiren Ertuğrul Bey, bu anlaşma ile obanın iki ateş arasında kalmasının önüne geçmek istemektedir ancak Nikola ve Flatyos, kurdukları tuzakla ve anlaşmadaki 'kısasa kısas' maddesini kullanarak Göktuğ'u zindana atar.

0x0-31-bolum-foto-galeri-1603782248303

Bamsı Bey'ın dönüşü ise Nikola ve Flatyos'un planlarına darbe vuracaktır. Osman Bey, kendisine kurulan oyunları bozabilecek mi? Göktuğ, zindandan kurtulabilecek mi?

0x0-31-bolum-foto-galeri-1603782250182

Bamsı Bey'in dönüşü Kayı Obası'nda dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey'in Osman Bey'e olan tavrının sebebi ne? Savcı Bey, Geyhatu'yu ikna edebilecek mi?

0x0-31-bolum-foto-galeri-1603782255404
Yavlak Arslan'ın planına kim engel olacak?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
iyice saçmaladılar bu diziyi ya arkadaş neden bu kadar oynarsın bu ekip diriliş Ertuğrul diye başladı eyvallah ENGİN ALTAN DÜZYATAN VAR iken oynarken seneryo da çok çok kaliteli bir oyunculuğu vardı bu Burak özçivit bu rolu yapamıyor konuşması bile yapay hiç izliyiciler cezbetmiyor ben bakmıyorum artık saçmalığın danışkası birde yılların aktörü Tamer YİGİT Ertuğrul rolunde oynaması hiç mi hiç olmamış erturulun gençliği kahve veya ela gözlü bu adam mavi gözlü ve boydan kız valla hiç sarmıyor tavsiye etmem bakanlara
Geri Dön