MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kuruluş Osman dizisinde iki flaş ayrılık! Bahtiyar Engin ve Zeynep Tuğçe Bayat diziye veda etti!

atv'nin çarşamba akşamları ekrana gelen reyting rekortmeni fenomen dizisi Kuruluş Osman'ın 46. son bölümünde, iki flaş ayrılık birden yaşandı. Kuruluş Osman'da Çömlekçi İdris'i canlandıran Bahtiyar Engin ile Targun Hatun karakterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat diziden ayrıldı.

Kuruluş Osman dizisinde iki flaş ayrılık! Bahtiyar Engin ve  Zeynep Tuğçe Bayat diziye veda etti!

Burak Özçivit'in başrolünü oynadığı Kuruluş Osman'da Targun Hatun karakterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat son bölümde diziye veda etti.

0dsc05054-6vjj-5iCw

Zeynep Tuğçe Bayat, Kuruluş Osman'a 34. bölümde dahil olmuştu.

dsc05500-o8qf-Q2oH

Dizide Çömlekçi İdris karakterine hayat veren Bahtiyar Engin de projeye veda eden bir diğer isim oldu.

1-wl4n

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nikola ile ittifakından istediğini alamayan ve Çömlekçi’nin ihanetinden haberdar olan Dündar Bey sırrının açığa çıkmaması için harekete geçerken, Savcı Bey ve beraberindekiler Gündüz Bey’in desteği ile Flatyos ve askerlerinden kurtulmayı başardı.

resize-dsc01162-o9oi-cover-o4Uj

Çömlekçi İdris, Osman Bey’in Tekfur Yorgo ile anlaştığı haberini Nikola’ya verince, Nikola, tekfurun cezasını kendi elleriyle verdi.

targun-hatun-1-y9n1-tp38

Çömlekçi’nin Nikola ile buluştuğunu peşine taktığı Gencebey sayesinde öğrenen Osman Bey, Söğüt’te bulduğu Çömlekçi’yi köşeye sıkıştırdı. Çömlekçi hainlerin ismini veremeden atılan bir okla hayatını kaybetti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler