Mynet Trend

Kutsal Damacana 2 filmi nerede çekildi? İşte Kutsal Damacana 2 filminin oyuncu kadrosu...

Şafak Sezer'in sevilen komedi serisi Kutsal Damacana'nın ikinci filmi Kutsal Damacana 2 : İtmen'in başrollerini Şafak Sezer ile Mustafa Üstündağ paylaşıyor. Filmde Şafak Sezer ve arkadaşları ihaleye katılarak bir tablo satın alıyor, ancak tablonun lanetli olduğunu ve içerisinde bir kurt adam sakladığını bilmiyorlar. Zaman içerisinde tablonun içerisindeki kurt adam serbest kalıyor ve olaylar gelişiyor.

Kutsal Damacana 2 filmi nerede çekildi? İşte Kutsal Damacana 2 filminin oyuncu kadrosu...

Şafak Sezer'in en sevilen filmlerinden biri olan Kutsal Damacana 2 : İtmen, 2009 yılında yapıldı ve 2010 senesinde vizyona girdi. İstanbul'da çekilen komedi filmi, yayınlandığı günlerde beyaz perde karşısında oldukça ilgi çekti. Kutsal Damacana 2 : İtmen'in başrollerini Şafak Sezer, Mustafa Üstündağ ve Aydemir Akbaş paylaşıyor.

KUTSAL DAMACANA 2 FİLMİNİN KONUSU

Asım ile Fikret, birkaç sene önce bir kısın içindeki cini çıkartmak için birçok farklı yol denemiştir. Kız, papaz büyüsünden sonunda kurtulabildiğinde Fikret ve Asım'ın yolları ayrılır. Sonraları bir gün Fikret, bir Budist tapınağında Serkan ile tanışır.

Fikret'in tapınakta yaptığı ters bir hareket sebebiyle hem Fikret hem Serkan tapınaktan atılırlar. Bu olayın sonrasında ikili İstanbul'a geri dönme kararı alır. İstanbul'a döndüklerinde Müjdat ile karşılaşır ve Müjdat'la hasret giderirler.

Günlerden bir gün Müjdat ve Fikret, bazı eşyalar almak için düzenlenen bir ihaleye girerler. İhaleden bir tablo satın alırlar. Ancak bu tablo lanetlidir ve içerisinde bir kurt adam saklıdır. Kurt adam, Müjdat'ın içine girer ve Müjdat zaman içerisinde kurt adama dönüşerek çevresindeki herkese zarar vermeye başlar. Papaz efendi, harekete geçerek Müjdat'ın içindeki kurt adamı çıkartmak için uğraşmaya başlar. Sonunda başarılı olarak kurt adamı çıkartır ancak bu sırada Müjdat ölür.

Kutsal Damacana 2 filmi nerede çekildi? İşte Kutsal Damacana 2 filminin oyuncu kadrosu...

KUTSAL DAMACANA 2 OYUNCULARI

Şafak Sezer - Fikret

Mustafa Üstündağ - Müjdat

Aydemir Akbaş - Selahattin

Serkan Şengül - Serkan

Yıldırım Memişoğlu - Artin

Ebubekir Öztürk - Güngör

Eriş Akman - Eriş

Tuğba Karaca - Melis

Güzin Usta - Şengül

Dilan Sezer - Makbule

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler