Mynet Trend

Kutsal Damacana filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Kutsal Damacana filmi oyuncuları

Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı Kutsal Damacana filmi, sahte bir papazın hikâyesini konu alıyor. İçine şeytan kaçan bir kızı kurtarmak için çeşitli yolların denendiği filmde, papaz Fikret ve yardımcısı Asım’ın anıları, heyecanlı anlara sahne oluyor.

Kutsal Damacana filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Kutsal Damacana filmi oyuncuları

Kamil Aydın'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu, Şenol Zencir yapımı Kutsal Damacan filminin senaristliğini ise Ahmet Yılmaz üstlendi. Ercan Saatçi'nin müziklerini yaptığı Kutsal Damacana filminin oyuncu kadrosu arasında deneyimli ve yetenekli isimler yer alıyor.

KUTSAL DAMACAN FİLMİ NEREDE VE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Komedi türündeki Kutsal Damacana filmi, 2007 yılında İstanbul’da çekildi.

KUTSAL DAMACANA FİLMİNİN KONUSU

Ahmet Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı Kutsal Damacana filminin başrolünde Şafak Sezer yer alıyor. Çakma ancak sevimli bir papazın kahkahalarla dolu sihirli ve komik macerasını konu edinen Kutsal Damacana, özel efektleri, zengin post prodüksiyonu ve animasyonlarıyla da son derece güçlü bir yapım olarak hazırlandı.

Dinamik hikâyesi ve akıcı anlatımıyla; eğlencesi, heyecanı ve devamlı yükselen komedi anlayışıyla kült statüsüne çoktan erişti…

KUTSAL DAMACANA OYUNCULARI KİMDİR?

Şafak Sezer

Rolü:Fikret

Eyşan Özhim

Rolü: Deniz

Yıldırım Memişoğlu

Rolü: Papaz Artin

Settar Tanrıöğen

Rolü: Hoca

Büşra Pekin

Rolü: Selen

Erdal Tosun

Rolü: Erdal

Berivan Karaman

Rolü: Aydagul

Ersin Korkut

Rolü: AsIm

Kutsal Damacana filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Kutsal Damacana filmi oyuncularıı

ŞAFAK SEZER KİMDİR?

Tam ismiyle Erol Şafak Sezer, 10 Ekim 1970’de Ankara’nın Sincan ilçesinde doğdu. 1989’da Ankara Halk Tiyatrosunda Haldun Taner'in "Eşeğin Gölgesinde" isimli oyunla Ankara'da ilk defa sahneye çıkan Şafak Sezer, Ankara Halk Tiyatrosunda "Devri Yalan", "Başımızda Pakbulut, Sen Bu Seçimi Unut", "Saddam'ı Kim Öptü", "Şirinler", "Edi Büdü" ve "Uzaylı Arif" oyunlarda yer aldı.

Ankara Ekin Tiyatrosunda da "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" ve "Biz Bu İhtilali Niye Yaptık” gibi oyunlarla seyirci karşısına çıkan Şafak Sezer, Dario Fo'nun "Yüzsüz" oyununun ardından Dokuz Eylül Üniversitesi'nin çektiği "Bir Düğün Masalı" adlı filmde yer aldı.

"İner misin Çıkar mısın?" adındaki yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınan Şafak Sezer, programda birinci olmuştu.

Şafak Sezer, Esra Sezer ile evlendi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler