MAGAZİN

Kylie Jenner kızına 93 bin liraya okul çantası alınca tepki çekti

Kylie Jenner kızına 93 bin liraya okul çantası alınca tepki çekti

Kylie Jenner kızının 'okula dönüş' temalı görüntülerini sosyal medya hesabında paylaşınca eleştirilerin hedefi oldu. İki yaşındaki Stormi'nin sırtındaki çantanın 90 bin lirayı aşan fiyatı tepki topladı.

ABD’de reality şov programıyla üne kavuşan Kardashian ailesinin üyelerinden Kylie Jenner, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Kurduğu kozmetik markasıyla büyük bir servetin sahibi olan ve kısa sürede aile içindeki en çok gelir elde eden isim haline gelen 23 yaşındaki Jenner, kızına aldığı pahalı hediyelerle sosyal medyanın gündemine oturuyor.

2 yaşındaki kızının okula dönüşünü duyuran Jenner, Stormi’nin evde eğitimi öncesi fotoğraf ve videolar paylaştı. Görüntülerde küçük çocuğun sırtındaki Hermès marka çanta ve kulağındaki elmas küpeler dikkat çekti.

jennersss_16_9_1601533786-880x495

Stormi’nin yeni çantasının 12 bin dolar (93 bin TL) olduğunu yazan takipçileri, küçük çocuğa bu yaşta pahalı hediyeler verdiği için Jenner’ı eleştirdi.

Stormi, Jenner’ın ünlü rapçi Travis Scott’la olan beraberliğinden 2018’de dünyaya gelmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Bende aldım geçenlerde 110 tl idi pazarlık yok dedi birazda büyük aldım maksat 2 3 sene kullansın diye kurbanım Allah'a kafire bol bol veriyor vardır bi bildiği
Hz. Ömer bir gün, Efendimiz yanında ağlar, Rasulullah (SAV) niçin ağladığını sorunca: "Ya Rasulullah! Dünya kralları, Kisralar servet içinde yüzüyorlar. Senin ise altına sereceğin bir sergin bile yok.. yatağın hasır.. ve teninde yattığın zeminin izleri.. Allah Rasulü, şu cevabı verir:"İstemez misin ya Ömer, dünya onların, ahiret de bizim olsun!
allah'ın değil kafirin var bildiği, kafası çalışıyor kazanıyor. biz her şeyi allahtan zannettiğimiz için ağzımız açık bakıyoruz ancak
BİRGÜN HERKES KARL MARK'I KUTSAYACAK...
çocuğunuda ünlü yapmak için kolları sıvamış sevgiyi herhalde parayla eşdeğer görüyor
Geri Dön