Lena Headey, Cersei Lannister'ın Game of Thrones’taki ölüm sahnesini beğenmedi

Lena Headey, Game of Thrones dizisinin finalinden memnun kalmayan seyircilerle aynı fikirde. Ama onun memnuniyetsizliği, canlandırdığı Cersei Lannister karakterinin ölümüyle ilgili.

Lena Headey, Cersei Lannister'ın Game of Thrones’taki ölüm sahnesini beğenmedi

Game of Thrones dizisinin finali seyircilerde büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Aynı hayal kırıklığının, dizinin yıldızlarından Lena Headey’de de olduğu anlaşıldı.

AG_026706_016

Dizide Cersei Lannister karakterine hayat veren Lena Headey, final sezonunda karakterinin ölümü hakkında konuştu.

,lR550XVGkUqHlIrCoYCAcg

Cersei Lannister karakteri, dizinin final bölümünden önce, üstüne yıkılan binadan dolayı molozların altında kalarak ikiz kardeşi ve aynı zamanda sevgilisi Jaime Lannister’ın (Nikolaj Coster-Waldau) kollarında can vermişti.

,TTqJleewckWKgWEwZy2YuA

The Guardian gazetesine konuşan 45 yaşındaki İngiliz oyuncu, seyircilerin de daha ses getirici bir sahne beklediği ölüm anı için, “Daha iyi bir ölüm isterdim” dedi.

,4hGr2NaH6k2Igzu1A8Nwxg

Dizideki ölüm şeklinden memnun olmadığını dile getiren Headey, “Böyle bir dizide yer alınca karakterinizin ölümünü düşünmeden edemiyorsunuz. Çünkü hikayede her şey mümkün. Ama dizinin senaristleri herkesi memnun edemezlerdi. Tercihlerini sorun etmiyorum. Bence tırmanıştan sonra büyük bir düşüş yaşandı” dedi.

,pfDqg4ZgPUSTRnvJBGTZIg

Televizyon dizilerinden bir süre uzak duracağını söyleyen Headey, yeni projelerinin Gunpowder Milkshake ve The Flood filmleri olduğunu belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler