SPOR

CANLI

Lionel Messi'nin uçağında bomba paniği!

Copa America sonrası özel uçağı ile İspanya'ya dönmek üzere olan Arjantinli futbolcu Messi'nin uçağı kalkmak üzereyken havalimanında bulunan bir şahsın üzerinde bomba olduğunu söylemesi üzerine uçak son anda kalkış yapmaktan vazgeçti. Bu ihbar üzerine güvenlik görevlileri havalimanın boşalttı. Tüm uçuşlar iptal edildi.

Lionel Messi'nin uçağında bomba paniği!

Arjantin ile zafere ulaştığı Copa America'nın ardından İspanya'ya dönmeye hazırlanan Messi, korku dolu anlar yaşadı. Özel uçağı ile hareket edecekken havalimanında bir şahıs üzerinde bomba olduğunu söyledi. Bunun ardından tüm uçuşlar iptal edildi. Her yer boşaltıldı, Messi bekletildi.

ustunde-bomba-oldugunu-soyleyen-sahis-yuzunden-14267819_8307_m

0_JS239565958

KORKULAN OLMADI

Neyse ki korkulan olmadı ve Messi'nin uçuşu gerçekleşti. Arjantinli süper starın Barcelona ile kısa süre içinde yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Messi olmasaydı bu haber olurmuydu acaba
futbolcuların uçak alması da ne demek.. alt tarafı yaptıkları yuvarlak bir cismin peşinden koşup, vurup tekrar yakalayıp tekrar vurmak.. bir oyun bu.. bu paralarla Dünya'da ki aç insanlar doyar.. yokluktan ölmek üzere olan insanlar kurtulur... yazık günah..
iyi ki bi kupa aldı hemen patlatın adamı peh üzülme koçum gönder şu jeti sefaköydeyim
Takım
O
Av
P
Geri Dön