Lise öğrencileri okuldan kaçmak için sivri demirlere tırmandı

Eyüpsultan’da bir lisede yaklaşık 20 öğrenci sivri demirlere tırmanarak kaçtı. Montu sivri demirlere takılan bir öğrenciyi arkadaşları kurtarırken tehlikeli kaçma anları kameralara yansıdı.

Eyüpsultan Alibeyköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden yaklaşık 20 öğrenci öğle saatlerinde okul duvarında bulunan sivri demirlere tırmanarak kaçtı. Yaklaşık 2 ile 2.5 metre uzunluğunda olan sivri demirlerin üzerinden atlayan öğrenciler canlarını tehlikeye attı. Bir öğrenci atladığı sırada montu demire takıldı. Bunu gören diğer öğrenciler arkadaşını kurtararak kaçmaya devam etti. Çocukların tehlikeli kaçışını gören çevredeki vatandaşlar umursamadan yollarına devam etti.(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
olacak iş değil! o demir ne öyle müdür işini yap lütfen oraya bir kapı koy yada demirleri kestir. Şimdi çok ciddi bir mesele değil bu hangi öğrenci okulu ekmedi hangi öğrenci bu tür kaçışlar yapmadı okul sadece öğrenmek için değil eğlencede olmalı. Müdür ya oraya kapı yaptıracak çünkü kapıdan kaçmaz kimse maksat aksiyon yaşamak ya da demirleri kestirecek başka yolu yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler