Mansur Yavaş duyurdu: AOÇ ihalesini belediye kazandı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Atatürk Orman Çiftliği’ne ait iki parsel arazinin kiralanma ihalesini belediyenin kazandığını duyurdu.

Mansur Yavaş duyurdu: AOÇ ihalesini belediye kazandı

Mansur Yavaş, AOÇ ihalesini belediye iştiraki olan Metropol İmar A.Ş. kazandığını duyurarak, Atatürk'ün vasiyetine uygun şekilde kullanılacağına dair de söz verdi.

Yavaş Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Atatürk Orman Çiftliği’ne ait iki parsel arazinin kiralanma ihalesini belediyemiz iştiraki Metropol İmar A.Ş. kazanmıştır. Bu arazilerin Atatürk'ün vasiyetine uygun şekilde kullanılacağına dair vatandaşlarımıza söz veriyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 53 yorum
Atatürk üzerinden geçinmeye devam. Sende İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı gibi yaparsın bı Uluslararası HEYKEL ÇALIŞTAYI.
gören duyanda "vaaay Hemde ULUSLARARASIII!!!"der..
TC vatandasımısın emin değilim ama, Atatürk denince tüylerin diken diken oluyor değil mi?
En azından dini kullanıp insanları kandırmıyorlar Atatürk gibi bir lider yok dünyada bile
@palermo_2019 @palermo_2019 yazık olmuş demi belediyenin kazanması?verecektin limak,kanyon,cengiz inşaate,ne güzel avm ler rezidanslar yaparlardı,aynen eski garajların oraya yani hipodrumun karsısına yaptıkları gibi!çoluk çocuk park gezip,müze gezip ne yapacaksınız,avm de aylak aylak gezerek çocuga gösterirdin bak burada zenginler oturuyo diye
@pikamsu57 seçim zamanı namaz kılan sonra kılmayan, ramazanda oruç tutan ama gerçekte tutmayan sizlersiniz. şimdi söyle kim dini kullanıyor?
@palermo_2019 Bakıyorum da rant planlarınız bozulunca hemen ağlamaya başlamışsınız. Heykel Çalıştayını kıskandıysan sende imam hatip çalıştayı düzenlersin zaten imam hatipten, avm ya da binadan başka bildiğiniz birşey yok.
@palermo_2019 kurduğunuz alaka normal değil.bu ülkenin kurucusu atatürk herkesin değeri,sizin olmayabilir.
@palermo_2019 bu kadar korkmayın ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ten
@palermo_2019 dedi suriyeli .........
ATATÜRK orman çiftliğini metrekaresini geçenlerde 10 tl satışa çıkardı akp.Ankara belediyesi ihaleye katılınca akp.tarafindan iptal edildi Iyi oku palermo 10.tl ediyorum şimdi anlayabiliyormusun bu ülkenin değerleri müslüman namazı kılan sözde müslümanlar tarafından nasıl yandaşlarına peşkeş çekildiğini
Helal olsun, Atatürk'ün mirasını talan edenler üzülmüştür herhalde..
vatandaşın parasını nereye harcıyorsunız diyecek zeka özürlüler çıkar şimdi burda!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler