Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Margot Robbie, Barbie filmiyle bilinmeyen bir dünyanın kapısını aralayacak

  Margot Robbie bir süredir geri planda kalan Barbie filmiyle ilgili konuştu. Hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği film için 'tamamen farklı bir şey olacak' dedi.

  Margot Robbie, Barbie’yi canlandıracağı film hakkında konuştu. Son olarak Little Women filmi için yönetmen koltuğuna oturan Greta Gerwig’in yönetmenliğini üstleneceği Barbi filminin senaryosu Greta Gerwig ile Noah Baumbach imzalı olacak. Barbie filmiyle ilgili açıklamalarda bulunan Margot Robbie, filmin farklı bir yapım olacağını söyledi.

  Margot Robbie, LuckyChap prodüksiyon şirketi adına şu sözleri sarf etti: "İnsanlar hemen 'Margot, Barbie'yi oynayacak. Bunun ne anlama geldiğini biliyorum.' diye düşünüyor. Ama bizim amacımız 'Ne düşünürseniz düşünün size düşündüklerinizden tamamen farklı bir şey, istediğinizi bile bilmediğiniz bir şey vermek.' Şimdi The IP'yi ve gerçekten onurlandırabilir, aynı zamanda insanları şaşırtabilir miyiz? Eğer bunların hepsini yapar ve düşünceleri kışkırtırsak o zaman gerçekten ateş ederiz."

  BARBİE FİLMİNİN KONUSU

  Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın "mükemmel kadın" imajına uzak olduğunu fark eden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

  Barbie filminin çekim ve vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler