MAGAZİN

MasterChef Suna Aydın'ın değişimi olay oldu! 'Ufak dokunuşlar'

MasterChef'te sempatik ve duygusal haliyle dikkat çeken ismi Suna Aydın'ın değişimi ağızları açık bıraktı. Aydın'ın "Ufak dokunuşlar" notuna yorum yağdı.

MasterChef Suna Aydın'ın değişimi olay oldu! 'Ufak dokunuşlar'

MasterChef yıldızlarının son halleri sosyal medyada merak konusu oldu. MasterChef'te sempatik ve duygusal haliyle dikkat çeken ismi Suna Aydın'ın değişimi ağızları açık bıraktı.

Instagram paylaşımlarıyla hayranlarıyla buluşan MasterChef yarışmacıları cesur pozlarıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu isimlerden biri de MasterChef Suna Aydın.

ggğg

Yetenekli yarışmacılardan Suna Aydın estetikle adeta bambaşka birine dönüşmüş. Hayranlarının tanımakta zorlandığı MasterChef Suna Aydın'ın son hali ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na benzetildi.

Ekran Alıntısı

MasterChef Suna Aydın'ın "Ufak dokunuşlarla büyük değişimler" notu ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bu nota takipçiler "Ufak mı?" yorumunu yağdırdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Ufak dokunuşmu!! Kim dokunduysa iyi dokunmuş....
yuz nakli yaptirmis resmen.Bir insan kendisini neden begenmeyip degistirmek ister hic anlayamadim.ozguven sifir demekki
Ne biçim estetik bu. Ağız sola kaymış , sol göz yukarıya kaymış , Yüz yamulmuş , dudaklar arı sokmuş gibi olmuş.. Ben bir erkek olarak hiç beğenmedim. Eski hali daha güzeldi. Bi tek saçları güzel kalmış
Geri Dön