MasterChef'te kim kazandı? İşte 16 Eylül MasterChef'te Masterclass oyununu kazanan yarışmacı

MasterChef Türkiye 2020’nin 16 Eylül Çarşamba ekrana gelen yeni bölümünde Masterclass heyecanı yaşandı. Ünlü şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'dan Masterclass eğitimi alan yarışmacılar, tavuk kesme ve pişirme tekniklerin öğrendi. Eğitimlerini alan yarışmacılar daha sonra Masterclass ödül oyununda karşı karşıya geldi. Masterclass oyunundaki yeni kurallar da açıklandı. Peki, MasterChef’te Masterclass ödül oyununu kazanan kim oldu? İşte Masterclass’ı kazanan yarışmacı.

MasterChef'te kim kazandı? İşte 16 Eylül MasterChef'te Masterclass oyununu kazanan yarışmacı

MasterChef Türkiye'de ünlü şeflerin eğitimlerinin ardından yarışmacılar Masterclass ödülünü kazanmak için yarıştı. Ödül oyununda tavuk parçalama işlemi yapan yarışmacılar arasından en iyi tabağı çıkaran kişi ödülü kazanan kişi oldu.
masterchef11

MASTERCLASS’TA YENİ DÖNEMİ AÇIKLADILAR

Şef Somer Sivrioğlu, yarışma öncesinde Masterclass eğitiminin artık yeni döneme girildiğini ve aşamalar olacağını belirtti. Mehmet Şef’ten eğitim alan 16 yarışmacı arasından sadece 8’i verilen ödevi doğru yaparak Somer Şef’in Masterclass’ına katılabildi. Somer Şef’in Masterclass’ı sonrasında verilen ödevi en iyi terine getiren 4 kişi ise Danilo Şef’ten Masterclass eğitimi alma hakkı kazandı. MasterChef’te bundan sonra kazanan kişiler tüm eğitimlerin tamamını alabilecek.

masterclass

MASTERCLASS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Mehmet Şef’ten Masterclass eğitimi alan 16 yarışmacı arasından ödül oyununda en başarılı olan 8 isim Esra, Barbaros, Özgül, Sefa, Eray, Selin, Ayyüce ve Uğur oldu.

masterchef2

Bu 8 isim Somer Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı. Somer Şef’in Masterclass eğitiminden başarıyla geçen 4 isimse Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa oldu.
masterclass2
Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa Danilo Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı ve ördek göğsünü en iyi şekilde pişirmeye çalıştı. En iyi tabağı hazırlayan Esra ise Masterclass ödülünü kazanan isim oldu. Ödülü kazanan Esra, oldukça ünlü bir İtalyan restoranında tüm gün boyunca Masterclass eğitimi alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Dünyanın en gereksiz ve boş programı. Ayrıca Mehmet sen hiçbirşey bilmiyorsun.
helal olsun sana Esra.. Sen gerçekten eli lezzetli ve bir o kadarda başarılı bir bayansin.
hayatımda izlediğim en boş yapımlardan sadece bir tanesi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler