MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MasterChef'te Sergen Somer Şef'i çileden çıkardı! "Saygısızlık"

MasterChef'te dün akşam Kırmızı Takım ve Mavi Takım arasında heyecanlı bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı Takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynanırken Sergen'in bir hareketine Somer Şef'ten sert bir uyarı geldi.

MasterChef'te Sergen Somer Şef'i çileden çıkardı! "Saygısızlık"

MasterChef All Star sezonu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu hafta Mavi Takım kaptanı Hasan olurken Kırmızı Takım kaptanı ise Kıvanç oldu. Mavi Takım dün akşam oynanan dokunulmazlık mücadelesini kazandı.

Kırmızı Takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık mücadelesi gerçekleşti. Bu esnada Sergen'in uyumasıma Somer Sivrioğlu tepki gösterdi.

Ekran görüntüsü 2023-10-13 082633

Yayına gelen Somer Şef "Günaydın Sergen. Gene mi uyudun?" deyince Sergen "Yok şefim, hastayım biraz. Rahatsızım" yanıtını verdi.

Ekran görüntüsü 2023-10-13 083455

Somer Şef daha sonra "Ne rahatsızlığın var?" diye sordu. Sergen "Rahatsızım şefim, yorgunum" dedi. Daha sonra Somer Şef uyarısında "Bir şey söyleyeceğim. Siz yemek yaparken ben şuraya geçip uyusam ne düşünürsün benim hakkımda? Diğer arkadaşlara saygısızlık oluyor bence.

Ekran görüntüsü 2023-10-13 083509

Rahatsızsan sağlık ekibinden arkadaşımız var onu çağır. Gerekirse git arkaya dinlen. Ama burada uyuma olayını bitirmemiz lazım. Arkadaşlarınıza saygısızlık. Burada yarışan insanlar var" cümlelerine yer verdi.

Ekran görüntüsü 2023-10-13 083142

En Çok Aranan Haberler