MasterChef'te yeni eleme sistemi nasıl olacak? "Oyun artık değişiyor" İşte MasterChef'teki yeni kurallar ve oyunlar

TV8'de yayınlanan sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin kurallarında sürpriz değişiklikleri yapıldı. MasterChef'te eleme sistemi değişti. Şef Somer Sivrioğlu yarışmada değişen kuralları ve yeni eleme sistemini açıkladı. Peki MasterChef'te eleme nasıl olacak?

MasterChef'te yeni eleme sistemi nasıl olacak? "Oyun artık değişiyor" İşte MasterChef'teki yeni kurallar ve oyunlar

Jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef Türkiye yarışmasının 2 Aralık Pazartesi ekrana gelen son bölümüne Somer Şef'in flaş açıklamaları damga vurdu. Eleme sisteminin değiştiği MasterChef'te yarışmacılar yeni sistemi şaşkınlıkla dinledi. Jüri adına konuşan Somer Şef, artık oylama olmayacağını ve en kötü yemekleri yapanların elemeye kalacağını söyledi.

MASTERCHEF'TE ELEME NASIL OLACAK?

MasterChef'teki yeni kuralları açıklayan Somer Şef şunları söyledi:

"Oyun artık değişiyor. İttifaklar kankalıklar dönemi artık bitti. Son 7'ye girdiğimiz bu haftadan itibaren eleme oylaması diye bir şey kalmadı. Her gün önce bir takım oyunu oynuyoruz. O günün kaybeden takımı kendi arasında bireysel bir oyun daha oynuyacak. En kötü tabak yapan arkadaşımız
direkt olarak eleme potasına gidecek.

Her hafta 3 takım oyunun sonunda 3 arkadaşımız eleme potasında yarışacak. Her gün bir takım oyunu ve ve o takım oyununda kaybeden takımdan bir aday çıkacak. Kaptanlık oyunun da bir riski kalmadı. Oylamayla gönderdiğiniz isimleri artık yemeklerle gönderebilirsiniz. Artık en kötü yemeği yapan gidecek"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler