MAGAZİN

MasterChef Türkiye karıştı! 'Ebru beni dövmeye kalktı'

MasterChef Türkiye karıştı! 'Ebru beni dövmeye kalktı'

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde ortam gerildi. MasterChef Türkiye fragmanına Emir'in "Ebru beni dövmeye kalktı, üzerime geldi" açıklaması damga vurdu. Emir'in sözleri ve o anlardaki rahatlığı sosyal medyada gündem oldu.

MasterChef Türkiye'de 6. haftanın eleme adayları belli oldu. MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı yaşanırken ortalık da gerildi.

MasterChef Türkiye 2020'nin 65. bölümünün tanıtımında heyecanlı anlar yaşandı. Masterchef'te en son Eray'la gerilen Emir şimdi de Ebru ile gerildi. Fragmanda Emir'in "Ebru beni dövmeye kalktı, üzerime geldi. Zor tuttular" dediği anlar merak konusu oldu. Ebru ise “Dövmeye kalktı çok komik bir laf, böyle bir şey yok” diyerek kendini savundu.

Ei31hqbWoAID7Hk

Bu açıklamadan sonra Emir sosyal medyada gündem oldu. Emir'in Ebru'nun üstüne yürüdüğü anlardaki rahat halleri dikkat çekti.

Fragmanda Furkan'ın Ebru'ya “Ne diyorsun sen ya” diyerek tepki göstermesi ve Ebru'nun da “Düzgün konuş benimle. Şeflerin dışınızda burayla ve yemeğimle ilgili kimseye bir şey söyletmem” demesi dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
ergen furkana ayar oluyorum tamam güzel işler yapıyor ama o güzel işleri birde davranışlarına yansıtsa ne kadar güzel olacak ama keko gibi kim ne dese dikleniyor baş kaldırıyor yontulmamış
erayla ebru arasında duygusal birşey var ondan olmuştur.
Bu program ilk başta bizleri keyifle izlemeye ve takdirlerimize sahipti.Fakat Barbaros'un yapamadığı tabağı için kasıtlı düşürmesi,bunu Eray la planlaması,şeflerin VAR ile bunu görüp öğrenmelerine rağmen TEMİZ-DÜRÜST ve ETİK'den tavizleri düşündürüp soğuttu.Türkçesi kıt,yemek yapmasını bilmeyen ve sadece MANKEN olduğu için(Ülkemizde bundan daha yakışıklı manken denecek milyon gencimiz varken)sırf yabancı diye parlatılan birinin programda yer alması ve tutulması bizi daha da soğutuyor. Sadece TV ve sahibinin PAZARLAMA TAKTİĞİ MALUM MİLLETİN TAKTİĞİ oluyor.
Geri Dön