Mazhar Alanson'dan 'Odaları ayırın' diyen takipçisine yanıt!

Ünlü müzisyen Mazhar Alanson, eşiyle paylaştığı bir fotoğrafının altına, "Lütfen şu günlerde mümkünse ayrı odalarda takılın, size bir şey olsun istemeyiz" mesajına yanıt verdi.

Mazhar Alanson'dan 'Odaları ayırın' diyen takipçisine yanıt!

Koronavirüs salgını sonrası karantina günlerini evinde eşi Biricik Suden ile geçiren Mazhar Alanson sosyal medya hesabından eşiyle çekilen eski bir fotoğraf paylaşıp altına, 'korona günleri' notunu düştü.

mazhar23

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.

Bir takipçisi Mazhar Alanson'un fotoğrafının altına, "Lütfen şu günlerde mümkünse ayrı odalarda takılın, size bir şey olsun istemeyiz" mesajını yazdı.

Usta sanatçı da takipçisine, "Daha neler! Biricik, Allah korusun corona olsa ben ona gene sarılırım. Geçecekse ondan geçsin!" cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
tabiki hepimiz seviyoruz esimizi,anamizi,babamizi. Ama biraz gereksiz duygusal ve cahilce cevap olmus Mazhar abi sasirttin beni
aynı evdeyiz hangimiz ayrı ayrı odalarda takılıyoruz ,eşimizle ,çocuğumuzla. asıl böyle insanları cahil görücek kadar cahil olanlar sizlersiniz. dışardan gelen biri yoksa aynı zamanda ev karantinasına girdiyseniz kimseyle temas kurmadıysanız ,ailenizden uzak durmanıza gerek yok.
teneşir diyorum başka da birşey demiyorum.
devam o zaman boş ver
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler