SPOR

Medipol Başakşehir, Hasan Ali Kaldırım'dan vazgeçti

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu öncesinde, 2012 yılından beri Fenerbahçe forması giyen Hasan Ali Kaldırım’ın akıbeti belli değil. Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) sebebiyle lige verilen arada çalışmalarını aralıksız sürdüren ve yaptığı bireysel antrenmanlarla da form tutan tecrübeli futbolcu, yüksek ücret beklentisi ve tutarsız davranışları sebebiyle transferin uzağında kaldı. Başakşehir bekletilince transferden vazgeçme kararı aldı.

Medipol Başakşehir, Hasan Ali Kaldırım'dan vazgeçti

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Hasan Ali Kaldırım’ın geleceği netlik kazanmadı. Haftalar öncesinde Medipol Başakşehir ile de görüştüğü ileri sürülen ve ön anlaşmaya varan Hasan Ali’nin turuncu lacivertli yönetimi oyalama taktikleri kendisinden vazgeçilmesine sebep oldu.

FENERBAHÇE 600 BİN EURO ÖNERDİ, HASAN ALİ KABUL ETMEDİ

Fenerbahçe yönetimi, 30 yaşındaki futbolcuyla ilk yaptığı görüşmede 1+1 yıllık teklifte bulundu. İlk teklifin yıllık 400 bin Euro olduğu öğrenilirken, sarı lacivertli yönetim sonrasında yapılan ikinci görüşmede ise bu rakamı 600 bin Euro’ya çıkardı. Tecrübeli futbolcu ise ücreti az bularak Medipol Başakşehir ile görüşmelerini hızlandırdı.

FENERBAHÇE'NİN FİYAT YÜKSELTMESİNİ BEKLEDİ, BAŞAKŞEHİR DE YENİ ADAYLARA GÖZÜNÜ ÇEVİRDİ

Hasan Ali Kaldırım'ın yüksek ücret beklentisinden dolayı Başakşehir yönetimi kendisinden vazgeçti. Başakşehir ile yaptığı ön anlaşmada yıllık bonuslar hariç 750 bin Euro alacağı öğrenilen tecrübeli futbolcunun tutumundan sonra turuncu lacivertli yönetim sol bek Clichy’nin arkasına yedek olarak başka bir isim düşünmeye geçti. Başakşehir yönetiminin genç bir isim ile de anlaşmaya yakın olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe yönetiminin de Hasan Ali’nin bu tutumundan dolayı oyuncuyla mecbur kalmadıkça sözleşme yenilemeyeceği öğrenildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Hasan akilli ol 600 bin neyine yetmiyor senin
Başakşehir de kendini kuru fasulye gibi nimetten sayıyor, topçu beğenmiyor.
adamlar fenerin önünde şampiyon oldular
HASAN ALİ DEFOL DEFOL YETER BIRAK FENERİN YAKASINI ZATEN SENİ KİMSE ALMAZ KEMİŞGEZEK SPORA GİT TABİ ORAYADA ALIRLARSA
arkadaşım ne cahilce düşünüyorsun onu oraya zorla mı getirdiler imzayı atarken düşünecektin o kadar kolay değil bu işler Bence fena bir futbolcu değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler