Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a tepki! 'İspat edemeyen şerefsizdir'

Ankara Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek, bu kez Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sözlerine sinirlendi.

Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a tepki! 'İspat edemeyen şerefsizdir'

AK Partili eski Ankara Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek, halefi Mansur Yavaş'a ilişkin öne sürdüğü bir iddiaya ilişkin kendisini eleştiren Athena müzik grubunun solisti Gökhan Özoğuz'u hedef aldı. Gökçek, Özoğuz'a, "Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir" sözleriyle yanıt verdi.

İstifa ettirilen AK Partili eski Ankara Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek, Tarihi Hacı Bayram-ı Veli Camisi'nde bir klip çekimi için drift yapan bir motorsiklet ile video paylaşarak halefi Mansu Yavaş'ı, "Yılın skandalı... Mansur Yavaş’ın yakın adamlarından Alper Kaya, kent konseyinin ve basın müşaviri Volkan Gültekin’in talimatı ile Hacı Bayram-I Veli hazretlerinin türbesi önünde şerefsizce motosikletle drift yaptı. Mansur Yavaş başka yer bulamadın mı? Tam CHP’li oldun..." sözleriyle hedef almıştı.

Fakat daha sonra Alper Kaya isimli kişinin hem Osman Gökçek'in okul arkadaşı olduğu hem de Beyaz TV'de sunuculuk yaptığı ortaya çıktı. Söz konusu olay gün yüzüne çıkınca şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan "Yalan rüzgârla gemi yol almaz!" tepkisi geldi. Özoğuz'un tweetini alıntılayan Göçek, "Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir” sözleriyle cevap verdi.

Şarkıcı Özoğuz, söz konusu iddia ile ilgili, "İşte bunun gibi sahte hareketler yapanlar olduğu için, kimsenin yapılan haberlere, Sahte hayalet hesaplarla yalandan Gündem olan başlığına ve o taraftan yapılan hiçbir şeye inancı ve güveni kalmadı. Yalan rüzgarla Gemi yol almaz!" ifadelerini kullanmıştı.

screenshot-1-YMZ3

Gökhan Özoğuz'un bu tepkisine Gökçek, "Gökhan 'Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir' sözüne katılır mısın? Katılırsan sana birkaç sorum olacak. Cevap vermezsen zaten cevabı almış olacağız" sözleriyle karşılık verdi.

screenshot-2-juZS

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
gökçek adamdır
sen adam görmemişsin desene ozaman
gökçek dinazordur
çok komik espri güldürdün Allah teala seni güldürsün bu mübarek ayda
Sizinle aynı cinsten galiba..
beraber yürüdünüz zamanında herhalde
kimin adamı?
:)
Kovulmak yaramadı sana bunadin belli. ötür köşende torun sev nedir ortalığa düşmüşsün hani artık senin inandirilicigin kalmadı herkez acıyarak bakıyor.
@antonyoni Halihazırda o işsiz ve güçsüze söylesene, oy çalmanın kitabını yazıversin
Gökçek senden bıktık artık yaa bi sus. İstifa ettirildin bir sürü skandalın var hala laf yetiştiriyorsun. Senin utanmazlığın böylesi, senelerdir yapamadığını Mansur Yavaş yaptı... Başarısızlığı kabul edin iftiralardan vazgeçin. Tek derdin Fışkıyeeeemmiiii kimmm kırdıı??? olsun!!!
bu adam halen Tayyip efendiye yaranmaya çalışıyor. Ama nafile
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler