Mersin'de 5 yaşındaki çocuğa tokat atan şahıs tutuklandı

Mersin'de çocuklar arasında çıkan tartışma sonrasında 5 yaşındaki çocuğa tokat atan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mersin’de çocuklar arasında çıkan bir tartışma sonrasında Ürdünlü 5 yaşındaki çocuğa tokat attığı ve babasını da darp ettiği iddiasıyla 'kasten yaralama' suçundan adliyeye sevk edilen N.K.'ye Mersin Sulh Ceza Hakimliği tarafından 'ev hapsi' cezası verilmiş, Cumhuriyet Başsavcılığı bu cezanın yeterli olmadığını belirterek, mahkemenin kararına itiraz etmişti.

İtirazı değerlendiren ilgili Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli N.K. hakkında 'tutuklamaya yönelik yakalama' kararı çıkarmıştı.

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamaya göre, Başsavcılık tarafından yapılan itiraz sonucunda şüpheli N.K. çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
İki yetişkin arasındaki tartışma kavga farklı bi şey koskoca bi adamın el kadar sabıya tokat vurması başka bi şey.Kimse kimsenin çocuğuna tıska vuramaz.O bir çocuk suçsuz günahsız.Bu yunan cavurunun çocuğuda olsa bi şey değiştirmez.
Bu insan müsveddesini de artik cezaevinde tokatlarlar....
Yunan gavuru kötü örnek olmuş .. bir zamanlar savaş ve cehalet insanlığa çok şey kaybettirmis şimdi barış içinde yaşama vakti güzel kelimeler kullanmalı bence yaksa çocuğa şiddet bakışına katılıyorum
adam şimdi kafasını ranzaya vuruyordır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler