Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Metro istasyonunda skandal görüntüler! Çevresindekilere aldırmadan cinsel ilişkiye girdiler

  23 yaşındaki Dominic Richardson isimli bir öğrenci, Londra Overground istasyonunda metro beklediği sırada yanındaki kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdi. O anlarda çevresindekilere aldırmayan Richardson ve kız arkadaşı görüntülerinin çekildiğinden habersizdi. Richardson annesinin cinsel ilişki videosunu internette görmesi üzerine suçunu itiraf ederek polislere teslim oldu.

  Metro istasyonunda skandal görüntüler! Çevresindekilere aldırmadan cinsel ilişkiye girdiler

  Londra’nın doğusunda bulunan Overground istasyonunda ilginç bir olay yaşandı. Metro bekleyen bir genç bir adam ve kadın çevresindekilere aldırmadan cinsel ilişkiye girdi. Metronun istasyonun yoğun olduğu bir saatte kıyafetlerine çıkartan ikili eylemlerine 90 saniye boyunca devam etti. Metronun gelmesi üzerine kıyafetlerini giyerek olay yerinden uzaklaşan ikilinin görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Richardson videoyu annesi ve arkadaşları görüp ona söylediğinde öğrendi.

  POLİSE TESLİM OLDU

  1

  Olayın internette popüler olmasından sonra polise teslim olan Richardson kadınla yakınlardaki bir barda tanıştığını ve yüksek promilde alkol aldıklarını söyledi. Highbury Corner Sulh Ceza Mahkemesi, polislerin Richardson'ın alkollü araç kullanmaktan daha önce mahkumiyeti olduğunu ancak benzer bir suç işlemediğini tespit etti.

  kapak3

  Savcı Zara Khan olaya ilşkin olarak “Halkın bir üyesi, bunu cep telefonuna kaydetti ve sanık ile kimliği belirsiz bir kadın arasındaki olayı gösteriyor. Platformda cinsel ilişkiye giriyorlardı.Görüntüleri çeken bayan şok olduğunu ve öfkeli olduğunu söyledi. Elbette suç sabahın erken saatlerinde işleniyor, olay mahallinde ve çevresinde halktan kişiler vardı.Gündüzdü ve okul tatillerinde ve sizi Stansted Havaalanı'na götüren bir rotadaydı. Birçok kişi olaya tanık oldu” dedi.

  Richardson'a 60 gün boyunca alkol tüketmeme cezası verildi. Ayrıca 85 sterlin mahkeme masrafı ve 85 sterlinlik bir mağdur ek ücreti ödemesi emredildi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler