Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Müzeyyen Senar ve Cem Karaca paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından Müzeyyen Senar ve Cem Karaca ile ilgili paylaşımda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Müzeyyen Senar ve Cem Karaca paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Müzeyyen Senar ve Cem Karaca'nın ölüm yıl dönümünü unutmadı. Bakan Selçuk resmi Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

"OLSA OLSA, ÖZLEMİŞİZDİR"

Bakan Selçuk paylaşımında, "Benzemez Kimse Sana” dediğimizde Müzeyyen Senar, “Sen de Başını Alıp Gitme Ne Olur” dediğimizde Cem Karaca alıyorsa hayalimizde mikrofonu eline; kimse diyemez ki bugün onların ölüm yıldönümleridir. Olsa olsa, özlemişizdir..." ifadelerini kullandı.

İşte Bakan Selçuk'un paylaşımı:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Aaaa milli egitim bakanımız var mış
SENDE SINIFTA KALDIN BAKAN
Demek ki kıssadan hisse "Baki kalan bu kubbede bir hoş saday"mış Sn. Bakan. Hazır elinize Allah'ın himmeti,çok güzel fırsat, imkan geçmiş ne duruyorsunuz. Bu naçar, yüce Türk milleti ve çocukları için yapabileceğiniz çok şey var. Dünya hayatı,makam herşey geçici hepimizin naçiz bedenleri sonuçta toprak olacak ama insanlık için yapılan iyi işler, eserler, hizmetler hep baki kalacaktır. Andıklarınıza ilaveten Z.Müren, B.Manço, Neşet Ertaş,... hepsini bir garip kalp burkuntusuyla ama hep sevgiyle andığıgibi sizi de eğitime kalıcı devrim nitelikli hizmetlerinizle, eserlerinizle ansın Türk halkı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler