Milli kick boksçu Berke Şahin tartıştığı kişiyi bıçaklayarak öldürdü

Kadıköy'de kız arkadaşıyla birlikte bir eğlence mekânından çıkan milli kick boksçu Berke Şahin, iddialara göre kendilerine yan baktıkları gerekçesiyle motosikletli iki kişiyle önce tartıştı ardından bu kişileri darp etti. Kavga sonrası kaçan kişileri motosikletle de takip eden milli sporcu, yakaladığı birini darp ettikten sonra bıçaklayarak olay yerinden ayrıldı. Bıçaklanan Ömer Özdemir isimli kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay saat 03.00 sıralarına Kadıköy'de meydana geldi. İddialara göre milli kick boksçu Berke Şahin, kız arkadaşıyla birlikte yakın arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için bir eğlence mekânına gitti. Şahin, parti çıkışında kendilerine yan baktıkları gerekçesiyle oradan geçen bir motosiklet üzerindeki iki kişiyle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve milli sporcu kavga ettiği kişileri darp etmeye başladı. Daha sonra iki kişi motosikletle olay yerinden kaçtı. Hırsını alamayan kick boksçu, o sırada yanına gelen 2 motosikletli arkadaşından birinin motosikletinin arkasına binerek kaçan kişileri kovalamaya başladı. Berke Şahin, kaçan motosikletlilerden birinin indiğini ve yaya olarak kaçmaya başladığını fark etti. Şahin ve diğer motosikletteki arkadaşlarından biri, motosikletten inerek kaçan kişiyi yaya olarak kovalamaya başladı.

Şahin'in arkadaşı kaçan kişiyi bir otoparkta yakaladı ve darp etmeye devam etti. Arkadan gelen Şahin de yerdeki kişiye vurmaya başladı. Yakaladığı kişiyi darp ettikten sonra bıçaklayan Şahin motosiklete binerek olay yerinden ayrıldı. Adının Ömer Özdemir olduğu belirlenen yaralı, Şahin gittikten sonra ayağa kalktı. Otoparkta bulunan görevli sağlık ve polis ekiplerine haber verirken yaralı tekrar yere yığıldı. Ömer Özdemir (24) olay yerine gelen ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Özdemir, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

a7dfa56bf91f930c39d56ecf9e058259

MİLLİ SPORCU GÖZALTINA ALINDI
Olayda elinden yaralanan Şahin, tedavi olmak için gittiği Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Milli sporcu Berke Şahin'in emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adliyesi'ne sevk edileceği öğrenildi.

269e5da3e686c77e4e6ab4ca2c451db1

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Görüntülerde yaşanan kovalamaca ardından sporcu Şahin'in, Ömer Özdemir'i darp ettiği ve motosikletlerle olay yerinden ayrıldığı, Ömer Özdemir'in yaralı olarak ayağa kalktığı ve polis ambulans ekiplerinin olay yerine geldiği görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
milli katil.diyecektiniz herhalde yanlis oldu galiba
Atamız ne demişti !? ben sporcunun zeki , çevik ve ahlaklısını severim,! bu arkadaş ne yapmış ,yapmış olduğu sporun ona verdiği taktik ve teknik döğüşünü hiç bir şeyden,döğüş bilgisi olmayan insanda denemiş,darp etmiş ve bıçaklamış ,ewet belki,o kişi taciz yapmıştır ama gece saat 03 te bir yerlerde isen, olası tehlikeyi göze alman ama onlar gittikten sonra hazme de'me olayına girerek takip etmen yanlış olay yerinde gereğini yapmışsın neyin ispatındsın artık !? bak başına ne dert aldın
iyi halt etmiş değdimi öldürdüğüne biri mezara biri hapise değdimi ve oğlum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler