Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali Vefa babasını kaybetti: Seni affettim! Mucize Doktor 28. son bölüm izle

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor 28. son bölümüyle ekrana geldi. Taner Ölmez'in otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'yı canlandırdığı Mucize Doktor'un son bölümü izleyenleri duygulandırdı. Son bölümde Ali Vefa ise babası arasındaki duygusal sahnelerin dikkat çekti. Ölüm döşeğinde olan ve hastanede tedavi gören babasıyla yüzleşen Ali Vefa zor anlar yaşadı. Ali'nin hayatını kaybeden babasına son sözleri ise "Seni affettim" oldu. Peki Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor 19 Mart Perşembe akşamı 27. son bölümüyle ekrana geldi. The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor'da Ali sorunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz.

Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla'yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

mucize

MUCİZE DOKTOR 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize Doktor dizisinin 29. yeni bölümünden fragman ise Fox TV tarafından yayınlanmadı. Koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulan Mucize Doktor'un yeni bölümünün ve fragmanın ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Mucize Doktor_28 (1)

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler.

Mucize Doktor_28 (4)

Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir.

Mucize Doktor_28 (6)
Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır.
Mucize Doktor_28 (5)

Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ne hastaneymiş arkadas saçmalığa bak hem özel ve pahalı hastane ama ne hikmetse memleketin tüm fakirleri varoşları o hastaneye geliyor :) üstelik alinin babası samsunda işsizin ayyasın tekiydi ve hala görüntüde öyle neyine güvenrek özel hastaneye geliyor :) şu dizileri orjinal halleriyle yapın türkişi duygusallık katınca komik oluyor
ali gel de bu şu corona virüsünün tedavisini
sinir oluyorum tipe bak ya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler