MAGAZİN

Mucize Doktor 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa hastaneden ayrılıyor mu? "Seninle çalışmak bir şerefti kardeşim"

Fox TV'de ekrana gelen Mucize Doktor'un 32. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Taner Ölmez'in Doktor Ali Vefa rolünü canlandırdığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde hastanede istifa şoku yaşanıyor. Ali Vefa, Berhayat Hastanesi'ndeki görevinden istifa ettiğini Tanju'ya açıklıyor. Ferman ise Ali Vefa'ya "Seninle çalışmak bir şerefti kardeşim" sözleriyle veda ediyor. İşte Mucize Doktor 32. yeni bölümden ilk fragman.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi, 1 Ekim Perşembe akşamı 31. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Mucize Doktor'un 8 Ekim Perşembe ekrana gelecek olan 32. yeni bölümünden ilk fragman da Fox TV tarafından yayınlandı.

MUCİZEDOKTOR

"ELVEDA BERHAYAT HASTANESİ"

Mucize Doktor'un 32. yeni bölüm fragmanında, Doktor Ali Vefa, çalıştığı hastaneden ayrıldığını açıklıyor. Tanju'nun "Bunca olayın üstüne bir de laçkalık yaparsan kapının önüne koyarım seni" sözlerine karşılık Ali Vefa istifa ettiğini söylüyor. Ali Vefa'nın istifası başta Ferman ve Nazlı olmak üzere herkesi üzüyor. Eşyalarını toplayarak hastaneden ayrılan Ali Vefa ise "Elveda Berhayat Hastanesi seni tanımak çok güzeldi" sözleriyle veda ediyor.

Mucize Doktor_31 (3)

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali iki korkunç olasılıkla karşı karşıyadır. İlki Adil’in süratle kötüleşen durumudur; kimse Ferda’nın babasını ameliyat etmeme kararını değiştiremez.

Mucize Doktor_31 (4)

İkincisi bebeğin akıbetidir; Ferman’ın bütün baskısına rağmen Beliz bebeği evlat edinmek istemez.

Mucize Doktor_31 (5)
Zaman hem Adil hem de bebek için daralır.

Mucize Doktor_31 (1)
Ama son anda, Ali’nin yüreğinin derinliklerinden gelen bir çözüm, herkese yeni bir umut kapısı açacaktır.

Mucize Doktor_31 (2)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
saçma bir dizi
EMİN ol sen kadar değildir bak buna inan
Geri Dön