Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si Bihter Dinçel bakın kiminle evli!

Mucize Doktor'da 'Selvi' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bihter Dinçel'in kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

FOX ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, yayınlandığı ilk günden beri Türk izleyicisinin gönlüne taht kurdu. 'Başhemşire Selvi' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Bihter Dinçel de, merhametli ve yardımsever halleriyle dizinin en sevilen oyuncuları arasına yerleşti.

mucize-doktor-un-selvi-hemsire-si-bakin-kimin-716382_9969_16_b

37 yaşındaki Diyarbakır doğumlu güzel oyuncu, meslektaşı Barış Dinçel ile 2008 yılında dünyaevine girdi. Barış Dinçel ise Ekmek Teknesi dizisiyle milyonların kalbini kazanan usta oyuncu Savaş Dinçel'in oğlu.

mucize-doktor-un-selvi-hemsire-si-bakin-kimin-716382_1307_3_b

Babasıyla gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren Barış Dinçel, usta oyuncunun doğum gününü, ''Bugün Savaş! Nisan 1 özelim. Mutlu olmak hatırlamakta gizli. Unutmamakta... Her şeyin eksiksiz bende saklı. Belki fazlan var! En sevdiğim arkadaşım, iyi ki doğdun.'' notunu düştüğü bir paylaşımla kutlamıştı.

mucize-doktor-un-selvi-hemsire-si-bakin-kimin-716382_910_4_b

Güzel oyuncu Bihter Dinçel de usta oyuncu Savaş Dinçel'in doğum gününü, ''Canım Savaş babam, iyi ki doğdun sen... Neşe dolu bir bahar günü, bahar gibi gelmişsin ve biz her sene olduğu gibi yine bahar gibi kutlayacağız varlığını.'' notuyla kutlayarak, 2007 yılında kaybettiği kayınbabasına olan sevgisini dile getirmişti.

Ayrıca, şimdilerde sahne tasarımcılığı yapan Barış Dinçel'in, bir dönem efsane dizi İkinci Bahar'da Timuçin karakterine hayat verdiğini de söylemeden geçmeyelim.

mucize-doktor-un-selvi-hemsire-si-bakin-kimin-716382_9345_7_b

Yağmur Ali adında bir oğulları olan çift, Instagram'da aile yaşantılarına dair bol bol fotoğraf paylaşıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kızın yüzü biraz aşina ama kimdir bunlar da böyle manşetten haber oldular anlamadım. Global bir başarı falan mı gösterdiler.
Avrupa yakasında oynadı yıllarca,çok iyi bir tiyatrocu.
Geniş aile dizisinde Cevahir'in kardeşini ve Mursel'in karısını oynamıştı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler