MAGAZİN

Son dakika: Müge Anlı'nın programında eşinin pideciye kaçtığını öğrenince sinir krizi geçirmişti! Serkan Kıyak intihar ederek canına kıydı...

Son dakika haberi... ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, eşinin pideciye kaçması üzerine sinir krizi geçirerek kendini yerlere atmıştı. Eşine "Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel, yine affederim" diyen Serkan Kıyak'tan acı haber geldi. 32 yaşındaki Kıyak, intihar ederek yaşamına son verdi. Serkan Kıyak'ın intiharının ardından da son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.

Son dakika haberi: Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, günlerdir haber alamadığı eşi için yardım istemişti. Kıyak, canlı yayında gelen telefon sonrasında ise sinir krizi geçirmişti. Serkan Kıyak, yaşananların ardından intihar ederek yaşamına son verdi. İşte detaylar...

'YAŞAYAMAM BEN' DEMİŞTİ

Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan Kıyak, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim. 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin. Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben. Şikayetçiyim" demişti.

Başlıksız-18

Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert'e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiğini söylemişti.

YAŞAMINA SON VERDİ

Yerel yayın yapan Usakgundem.com'un haberine göre 32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde kendini asarak intihar etti.

123

Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak'ın eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler