Müge Anlı ortaya çıkardı! Ecrin'in amcası ensest içerikli film...

ATV ekranlarında Müge Anlı'nın sunumuyla yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin bebek olayıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Ecrin'in amcası cinsel içerikli film geçmişiyle kan dondurdu.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin bebeğin hala izine ulaşılamadı. Her gün yeni iddiaların gündeme geldiği canlı yayında en önemli şüpheli Ecrin bebeğe cinsel istismarda bulunup öldürdüğü düşünülen üvey amca Özkan Kurnaz'dı. Dün canlı yayında amca Özkan'ın telefonunda çıkan cinsel içerikli fotoğraf kayıtları dikkat çekti.

ANA TEMALAR YEĞEN, KIZ KARDEŞ

Minik Ecrin'in kaybolduğunda telefon kayıtları incelenen üvey amca Özkan'ın internette ziyaret ettiği sitelerin içeriği dikkat çekti. Özkan Kurnaz minik Ecrin kaybolduğunda internette cinsel içerikli görsel aramalarında ana temalar yeğen, yenge, kız kardeş gibi konular üzerinde olduğu belirlendi. Özkan ise bu kayıtlardan bir suçlama olamayacağını söyledi ve suçlamaları reddetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
oyle bi baslik atiyosunuzki sanki adam gecmisde boyle bi filmde oynamis zannettik aslinda sizi silmenin zamani geldi sanki...
savcılık veya kişisel verileri koruma kurulu bir işlem yapscakmı acaba ulu orta canlı yayında özel bilgilerin paylaşılması yanlış. adamın ne yaptığı onu ilgilendirir suç varsa savcılık hesap sorar zaten.
adamın kendi rızası olduğu için savcılık bişey yapamaz. kendi eliyle verdi telefonunu alın birşey varsa bakın söyleyin diye
evlilik programlarını kapattılar ama yayıncılar bu tür daha beter programlarla intikam alıyorlar , diğerleri de dahil , bu ne yahu , kapatılsın bu tür programlar yada konu sınırı getirilsin yani sadece kayıp-cinayet-hırsızlık vs , sapıklık diz boyu ve normalleştiriliyor.
neresinde normalleştiriliyo sapıklık burada?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler