Muharrem İnce'den İsmail Küçükkaya'ya mesaj: Adam kazandı

Ekrem İmamoğlu’nun mazbatayı almasının ardından gazeteci İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce’nin kendisine attığı mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

Muharrem İnce'den İsmail Küçükkaya'ya mesaj: Adam kazandı

Gazeteci İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce'nin kendisine,mazbatasını alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem İmamoğlu'nu kast ederek 'Adam kazandı' ifadelerini içeren mesajını, sosyal medya hesabından paylaştı. Küçükkaya, İnce’nin konuya ilişkin “Biz kazanana kazandı deriz” dediğini de aktardı.

24 Haziran seçimlerinden sonra kamuoyunun karşısına çıkmadığı için eleştirilen Muharrem İnce, seçim gecesi İsmail Küçükkaya'ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik olarak 'Adam kazandı' şeklinde bir mesaj atmıştı.

ismail kucukkaya


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Syn İnce siyaset öğren imamoğlundan adam sen gibi otellerde saklanmadı son dakikaya kadar sandığa oylara sahip çıktı fare gibi deliğe kaçmadı ekranlarda bilgi verdi
@ayhanyesilbag, tabi, kaydırılan oyları, akp nin geçersiz sayılan oylarını, boş arsalara yazılan seçmenleri, kendilerine çalışacak olan memur olmayan kurul üyelelerini önceden bildiği için çok emindi
Kendini unutturma Sayın İNCE.
baristiniz mi?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler