Mulan filminden yeni fragman yayınlandı

Çin’in şimdiye kadarki bilinen en iyi savaşçısı olma hikayesini anlatan Mulan’dan Türkçe dublajlı fragman yayınlandı.

Disney’in live action filmi Mulan’dan Türkçe dublajlı fragman yayınlandı. Yifei Liu, Mulan rolünde izleyeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda; Donnie Yen, Kumandan Tung rolünde, Jason Scott Lee, Böri Khan rolünde, Yoson An, Cheng Honghui rolünde, Gong Li, Xianniang rolünde ve Jet Li ise İmparator rolünde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Niki Caro’nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryonun ise Rick Jaffa; Amanda Silver ve Elizabeth Martin; Lauren Hynek tarafından yazıldığı Mulan filmi, “The Ballad of Mulan” şiirine dayanmaktadır.

MULAN KONUSU

Mulan, ailesi ve ülkesi için her şeyi riske atan korkusuz genç bir kadının, Çin’in şimdiye kadarki bilinen en iyi savaşçısı olma hikayesini anlatıyor. Çin İmparatoru, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı savunmak için her aileden bir erkeğin İmparatorluk Ordusu adına savaşması konusunda karar çıkarınca, onurlu bir savaçının en büyük kızı Hua Mulan, hasta babasının yerine geçer. Bir erkek kılığına bürünen Mulan, Hua Jun adıyla her adımında test edilir; bu macerada Mulan, içsel gücüne güvenmeli ve gerçek potansiyelini kucaklamalıdır. Bu epik hikaye, onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek ve hem minnettar bir ulusun saygısını kazandıracak hem de babasını gururlandıracaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler