MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un nikah tarihi belli oldu!

Emina Jahovic ile Haziran 2018'de boşanan, şarkıcı Mustafa Sandal, uzun süredir sosyetik isim Melis Sütşurup ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda kısa süreli bir ayrılık yaşayan, daha sonra 'aşk yeniden' diyen ikili, şimdilerde evlenmek için harekete geçti. Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, nikah tarihine karar verdi.

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal ve sevgilisi, cemiyetin ünlü ismi Melis Sütşurup evlenme kararı aldı. Hürriyet'in haberine göre; üç yıldır birlikte olan çift, yazın evlenmek için hazırlıklara başladı.

61b894df4e3fe10134f2e3b6

32 yaşındaki Sütşurup, bir yandan da evlendikten sonra oturacakları evin dekorasyonu için harıl harıl çalışıyor. Öte yandan 32 yaşındaki Melis Sütşurup, yaz boyunca Sandal'ın çocuklarıyla bir araya gelerek "Cici annelik" provası yapmıştı.

4646546

Bu hafta sonu ise çocukların kaynaşma turu vardı. Melis Sütşurup'un oğlu Yiğit'le Sandal'ın oğulları Yaman ve Yavuz birlikte ormanda mini motosiklet keyfi yaptı.

61b895124e3fe10134f2e3bc

51 yaşındaki popçu ve sosyetik sevgilisi, geçtiğimiz günlerde de bir perdecide görüldü. Saatlerce perde seçen ikilinin birlikte yaşayacakları ev için alışverişe başladıkları öğrenildi. Melis Sütşurup'un perde seçerken Mustafa Sandal'ın ona eşlik etmesi "Düğün yakın" dedirtti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler