NASA’dan Tom Cruise açıklaması

Ünlü aktör Tom Cruise ile Tesla CEO'su Elon Musk'ın uzayda film çekme projeleri hakkında NASA'dan açıklama geldi. Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Tom Cruise'un uzayda film çekebilmesi için tüm imkanları sağlayacağını açıkladı.

NASA’dan Tom Cruise açıklaması

Hollywood’un en çok kazanan aktörü Tom Cruise ile Elon Musk’ın uzayda film çekme projeleri hakkında konuşan NASA Direktörü Jim Bridenstine, Elon Musk’ın şimdiden uzaya gitmek isteyen birçok müşterisi olduğunu söyleyerek, Tom Cruise’un da bu isimlerden biri olduğunu belirtti.

NASA-Tom-Cruise-Uzay-Elon-Musk-SpaceX

"ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ"

NASA Direktörü, “Misyonun başarılı olması için Uluslararası Uzay İstasyonu’nu (ISS) açmak da dahil elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Bridenstine, NASA’nın bu ticari pazara dahil olmasının nedenini ise SpaceX, Boeing ve diğer özel şirketlerin müşteri çekebilmesi olduğunu belirtti.

Euronews’un haberine göre, NASA yetkilisi, bunun Amerikan vergi mükelleflerinin maliyetlerini düşüreceğini ve her türden insan dahil olmak üzere uzaya erişimi artıracağını söyledi.

Uzayda-Film-cekimi

Bridenstine, “İlkokuldayken Top Gun filmini izlemiştim. Bu bana ilham verdi ve donanma pilotu olmaya karar verdim. Tom Cruise yeni nesile ilham verecek yeni bir film yapabilir mi? Eğer bunu başarabilirse NASA, hepimiz elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Atmosferde bulunmayı uzaya gitmek gibi insanlara anlatın durun ama gerçekte uzaya yani bilinen manada dünyadan ayrılıp biryerlere gitmeye halen çok uzak oldugunuzu anca hollywood effect ile kapatın. gizleyin. Dünyanın halen orjinal birtek fotosu yok ama parça parça çekilip dijital ortamda birleştirilip yapılan onca resmi var ve bunu nasada yalanlayamıyor çünkü atmosferin ötesine sağlıklı bir şekilde gidilemiyor. Sağlıklı oalrak gidilen en uzak mesafe uydu yörüngesi. Tom orda çeksin filmi hemde kolay olur uydudan yayınlar :D
bu adamın bir tane kötü flimi yok.hepsi süper
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler