Nihat Doğan Beyaz TV Söylemezsem Olmaz'dan kovuldu mu?

Önceki gün 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu evde alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınan Nihat Doğan'a bir şok daha! Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında yer alan Nihat Doğan'ın işine son verildi. Nihat Doğan da açıklama yaparak programına ara verdiğini duyurdu.

Nihat Doğan Beyaz TV Söylemezsem Olmaz'dan kovuldu mu?

11-16 yaşındaki kız çocuklarını evde alıkoyma iddiasından sonra Beyaz TV yönetiminin, sabahları magazin programında yorumculuk yapan Nihat Doğan'ın işine son verildi.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla önceki gün gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. Nihat Doğan ise gözaltı olayı olmadığını sadece ifadeye çağrıldığını söylemişti. Olayla ilgili adli soruşturma sürerken, Beyaz TV yönetiminin Nihat Doğan'ın "Söylemezsem Olmaz" programındaki görevine son verdi.

Doğan, hafta içi her sabah Beyaz TV'den canlı olarak yayınlanan programda Ece Erken ve Bircan Bali ile birlikte yorumculuk yapıyordu.
1902194-LZacub

NİHAT DOĞAN'DAN AÇIKLAMA
Nihat Doğan sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Beyaz TV ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm." dedi.

nihat-insta

Nihat Doğan'ın açıklamasının tamamı şu şekilde:
"Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi bir yanlış anlaşılmanın oluşmaması ve haklarımızın daha çok zayi edilmemesi ve bireyi olduğum beyaz tv ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm."

'NİHAT DOĞAN ÇOK ÖNEMLİ BİR SİMGEDİR'
Beyaz TV'de yayımlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında iki kız çocuğunu alıkoyduğuna dair iddialara yanıt veren Doğan ise, “15 Temmuz'da milletin yanında durduğumuz için Nihat Doğan çok önemli bir simgedir. Yıllarca saldırılmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Nihat Doğan'ı yok ederseler, diğer direniş hatlarını yok etmek kolaydır.” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Doğruyu söyleyen dokuz köyde barınamazmış. Nihatta öyle bir çocuk.
Yuh yuh yuh. Bu nasıl bir megalomani! Narsizm! Nihat doğanı yok ederlerse diğer savunma hatları da gidermiş miş!! Oha oha oha!!! Yavaş gel kibir abidesi yavaş
ya her haltı işledikten sonra temize çıkmak için tutturmuşsunuz bir 15 Temmuz lafı. ulan şehitlerin kemiklerini daha fazla sızlatmayın ! her türlü iğrençliği kansızlığı pisliği şerefsizliği yapın sonra 15 TEMMUZ diyin. bırakın artık şehitlerimizin yakasını !
bu adamı sevmesemde bu haberin yalan olduğuna eminim. kızı yaşındaki insanı neden alıkoysun .
sen kimsinki sen kaybolunca direnişciler kayboluyo sibop ateş olmayan yerden duman çıkmaz neden ifadeye çagrıldın o zaman.
bu adamı sevmem ama adamın başına çorap örülüyor sanki...
Nihat Doğan'ı yok ederseler, diğer direniş hatlarını yok etmek kolaydır.” vay vay vay.......na bak.kendine neler atfediyor.ln sen kimsin şalvarı ters giyen aşiretine dön.
Bu adam kendini ne sanıyor acaba kendini simge sayarak kafayı yemiş
Ne mal adamsın sen yaa ( Adam kelimesi söz içinde kullanılmıştır...)
suçlama doğru mudur yanlış mıdır bilmem ama gözümde hiçbir zaman yer etmemiştir bu şahsiyet!
kendinden 3. tekil şahıs gibi konuşanlar narsist hastalardır
neyin simgesiymis bu adam simge hahaha
ateş olmayan yerden duman çıkmazmis
Bunuda adam ettiler basımiza ne hale geldi guzel ulkem suna bak ya soytarı
Bu ne diyo la...
seni kim niye yok etsin sen kim 15 temmuz simgesi kim
Hiç kimse vazgeçilmez değil,nihat efendi.
kıymeti kendinden menkul bir adam işte!!
hadiii yaaaa
SÜPER.....
açıkçası burda olumsuz yorum yazanlar yapar ama nihat yapmaz o işi.bu kadar net
ulan ... bilmem ne yaptığım seni eleştirenlere hemen vatan haini fetöcü diyorsun ciğersiz herif kansız adam senden iyi vatan hainimi var sübyancı şerefsiz
sapık
beyaz tv,,rasim ozan ,nihat doğan..anlayın gerisini...
Hele sükür.ya.aldiniz su adami programdan..dünya onun etrafinda dönüyomus gibi davraniyo
bakalım mahkeme ne karar verecek.inşallah yalandır.ama doğru çıkarda nihat bey ne diyecek merak ediyorum
miş miş suçlu olsa bile en fazla 3 ay sonra yine tv de falan filan bu adamin yaptiği nasil yanina kaliyor anlamiyorum...
Ya bu adamın iyi ve kötü haberlerini lütfen medyada görmek istemiyorum. Lütfen. Başka haberiniz yok mu sizin ya. bu ş....... kaldınız.
Diğer Haberler