Nilperi Şahinkaya'dan Kerem Bursin açıklaması!

Kerem Bursin öpüşme sahnelerine ilişkin itiraflarda bulunurken Nilperi Şahinkaya'yla ilgili de "soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da 'Gel beni öp' diyordu" dedi. Bu itirafın ardından oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan açıklama geldi.

Nilperi Şahinkaya'dan Kerem Bursin açıklaması!

Oyuncu Kerem Bürsin, YouTube'da Zeynep Ocak'ın sunduğu ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Rol aldığı projelerdeki öpüşme sahnelerinden bahseden Kerem Bürsin, "Güneşi Beklerken' dizisinde her saniye öpüşme sahnesi çekiyordum. Başrolü paylaştığım Hande Doğandemir'le öpüşmemizi pek hatırlamıyorum ama ağzı kokmuyordu" dedi.

nilperi_sahinkaya_sogan_yiyip_beni_op_diyordu_h8837_fa1ed

Dijital platform üzerinden yayınlanan "Yaşamayanlar" dizisinde partner olduğu Nilperi Şahinkaya'dan bahseden oyuncu, "Partnerim Nilperi Şahinkaya başkaydı. Öpüşme sahnemiz var mesela. Nilperi soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da "Gel beni öp" diyordu" şeklinde konuştu.

Bu açıklamanın ardından oyuncu Nilperi Şahinkaya ise şu açıklamayı yaptı:

5da478b418c7731e38ba9023

"Kerem Bursin'le öpüşme sahnemizden önce, set yemeği olarak tavuklu dürüm geldi. İçinde soğan sarımsak yoktu fakat Kerem ile aramızda bir espri olarak böyle kaldı. O dürümü de Kerem'le beraber yedik"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
vay anasını millet ne kadar rahat gençleri bilime tarihe değilde sevişmeye özendirin sizle aynı ülkede yaşamak zor
AZICIK GUNDEM OLMAK ICIN YAPILABILIR
ulkenin derdine bak bunlarin keyfine bak sizde bunu haber yapip bu gereksizlere pirim veriyosunuz...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler