MAGAZİN

Nurgül Yeşilçay: Şişkoluk yolunda emin adımlarla ilerliyorum

Ev karantinası sürecinde fazlaca yemek tüketilmeye başlandığı için ünlü isimlerin paylaşımında yemek tarifleri ve alınan kilolar öne çıkıyor. Nurgül Yeşilçay da hamur kızartırken bir pozunu paylaşıp kilo aldığını duyurdu.

Nurgül Yeşilçay: Şişkoluk yolunda emin adımlarla ilerliyorum

Kısa bir süre önce kendisine ait sergiyi sevenlerinin beğenisine sunan Nurgül Yeşilçay, oğluyla birlikte geçirdiği karantina günlerinde mutfak maharetlerini de gözler önüne seriyor.

Yeşilçay hesabından yaptığı son paylaşımda bu şekilde yemek yemeye devam ederse karantina sonrasında çok fazla kilo alabileceğini ima etti ve paylaşımda bulundu. Yeşilçay hamur kızartma görüntüsünü paylaşıp "Şişkoluk yolunda emin adımlarla ilerliyorum" yazdı.

nurgul2-instagram

Bir tanesinde son filminde büründüğü bir görüntüye yer veren Yeşilçay, bir diğerinde ise çizdiği resimlerden birisine gönderme yaptı.

nurgul3-instagram

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Çık dışarı virüs kap ozaman sana müstehak
Sen negüzel insansın.
ya vadimde bağ var anırtısıyla başlayan asmalı konakta kadın bir içim suydu be .. nereden nereye çorluda bir küçük çay vardı parlak mı parlak güneş raks ederdi berraklığında yakamozlar çıkardı. gel git zaman bi koku sarmış sormayın 100 metre yaklaşana madalya verirler işte öyle kocama ya gör toprak bi ayağı çelmeye görsün
Geri Dön