Nusret Gökçe'den gökyüzünde vücut şov! Özel uçaktan paylaştı!

Tuz serpme hareketiyle tüm dünyada fenomen olan işletmeci Nusret Gökçe bu defa özel uçağında spor yaptığı anların videosunu Instagram hesabından paylaştı.

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret, bulduğu her fırsatta spor yapmayı ihmal etmiyor. New York, Miami, Dubai, Doha ve İstanbul arasında mekik dokuyan Nusret, uzun uçuşlarda da spor yapmaya devam ediyor.

Nusret bu defa özel jet uçağında seyahat ederken spor yaptığı anların videosunu paylaştı. Nusret'in uçaktaki vücut şove kısa sürede yüz binlerce izlenme oranına ulaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
oğlan yarım dünya gibi tuz attı ,bizim halkımız hemen atladı ne sazan bir milletiz ya resturantına gidip dışarda 100 tl ye yediklerini burda 1500 tl yiyen mallar o parayı garip birine verin baride onunda kardı güzelce doysun,giderken götüreceğiniz kefen bile yok unutmayın böyle insanlara para kazandıracağınıza etrafınıza bakın kimler sizin oraya verdiğiniz parayla kaç kişi doyar adam uçakla resim atıyor bunun gibilere deliriyorum ya ihtiyaç sahibi birisi para istedimi de yok diyen tipler Allah ım sen biliyorsun yarabbim
Sadece bizim halkımız değil bütün dünya yaptı. Medyatik bir insan, dünya böyle işliyor, doğru veya yanlış medya moda bu şekilde, yapan yapar yapmayan yapmaz. İlla her medyatik olaya, fakirler şöyle, çok saçma, insanlar aç falan şu bu diye yorum yazmaya gerek yok. Herkes aynı fikirde ama herşeyi eleştireyim yazayım ki insanlar bana hak versin, zekiyim modu bizim millette çok var.
Adama helal olsun. Yaptığı işte başarılı. Çok da para kazanıyor. Örnek alınması gereken bir girişimci. Bizim çocuklarımız hep doktor olmaya çalışırken hiç bir şey olamıyorlar. Mutlu da olamıyorlar. Maalesef başarı ve mutluluk her zaman okuldan geçmiyor. Çocuklarımızı yanlış yönlendiriyoruz.
kasap uçak almış ellaam.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler