MAGAZİN

O görüntüdeki kişi Ece Erken mi? Aldatılan eşten olay paylaşım

Ünlü sunucu Ece Erken evli avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Aldatılan eş Benan Mahmutyazıcıoğlu son paylaşımıyla herkesi şoke etti! O görüntüdekiler Ece Erken mi?

Ece Erken hakkındaki yasak aşk iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Erken’in, Fikret Orman'ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun, 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Mahmutyazıcıoğlu bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açmıştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu son paylaşımıyla olay oldu.

Capture

Sosyal medya hesabı üzerinden Ece Erken hakkında tedbir kararı aldığını duyuran Benan Hanım bir de bir video paylaştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun paylaştığı video herkesi şoke etti. Benan Mahmutyazıcıoğlu paylaşımda şunları yazdı:

"Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
bence değil...ece erken akıllı kızdır..elini kullanmaz bir çekiç kullanır...twitten bana yazsa ben o arabaların fabrikasını yakardım be....ece benim canımsın...
Kadın zengin istiyor, seninle işi olmaz. O değil de demek ki Ece yine tekmeyi yedi zengin herifi kaçırdı. Ahhahahah iyi oldu sana Ece.
şu hale bak ya ne ahlak ne edep
Sizin arpanız bol gelmiş olay bundan ibaret...
Geri Dön