SPOR

CANLI

O görüntüler ortaya çıktı! (Video)

Milli futbolcu Volkan Demirel'in Habertürk gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı'ya küfür ettiği görüntüler ortaya çıktı.

O görüntüler ortaya çıktı! (Video)

A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşarak küfürler eden Volkan, Vedat Danacı'yı "Seni evinden aldırmayan Volkan değildir" diyerek tehdit etti.

[

* VOLKAN DEMİREL: "BENİ TAHRİK ETTİ"](http://spor.mynet.com/haber/34beni-tahrik-etti34/50284)

Volkan "Ne ters ters bakıyorsun?" dediği Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca, "Çekmeyin demedim mi? Bak bana böyle tripler atma, yemin ediyorum.......... İnsan gibi konuşuyorum senle, hayvanlık yapmaya gerek yok. Ne insanlıktan anlıyorsun ne hayvanlıktan lan. Ben seni yazdım oğlum, bak gör. Seni evinden aldırmayan Volkan değildir" diyerek saldırdı.

**İŞTE O GÖRÜNTÜLER (VİDEO)

**

volkan-kavga-player.jpg

TSYD'DEN SERT TEPKİ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), A Milli Futbol Takımı'nın Avusturya'daki kampında kaleci Volkan Demirel'in, foto muhabiri Vedat Danacı'ya, Caner Erkin'in de foto muhabiri Oğuz Yörük'e sarf ettiği sözleri şiddetle kınadığını belirtti.

TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"A Milli Takımımızın Avusturya'daki kampında, kaleci Volkan Demirel'in, görevleri sadece haber yapmak ve görüntülemek olan Habertürk foto muhabiri Vedat Danacı'ya, Caner Erkin'in de Sabah Gazetesi foto muhabiri Oğuz Yörük'e sarf ettiği sözleri şiddetle kınıyoruz.

Volkan Demirel, bu ülkenin yetiştirdiği ve kalecilik namına ortaya koyduğu vizyonu ile takdirlerimizi kazanmış bir kalecidir. Bugüne kadar onun her başarısını alkışlamış, sayfalarımıza ve ekranlarımıza taşıdığımız görüntü ve haberleriyle gurur duymuşuzdur. Ama Volkan Demirel'in çok iyi bir kaleci olması, ona hiçbir zaman gazetecilere hakaret hakkını veremez. Hele "Deftere yazdım, seni evden aldırmazsam ben Volkan Demirel değilim" hakkını hiç veremez.

Buram buram tehdit kokan söylemleri için Volkan Demirel'in Vedat Danacı'dan, Caner Erkin'in de Oğuz Yörük'ten, basın önünde özür dilemesini beklediğimizin altını çizmek isteriz. Bu arada A Milli Takım Teknik Direktörü Sayın Abdullah Avcı'nın, adı geçen oyunculara uyarıda bulunacağı inancımızı korurken, olayların büyümesini önleyen Milli Takım antrenörlerinden Tayfun Korkut'a teşekkür eder, bundan böyle hiçbir gazeteci arkadaşımızın sahipsiz kalmayacağını kamuoyuna duyururuz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 246 yorum
volkanın hareketi doğru olmadığı kadarıyla gazetecenin tutumu hiç hoş degil.volkan çekme demesine rağmen ben çekerim.diye adama tahrik ediyor.ondan sonra zeytin yağı gibi üste çıkıyor.
çekmeseymiş..ya kardeşim hangi gazetecinin çekip hanginin çekmeyeceğini volkan mı karar verecek? bu dayılık ne? alışmış adam başkanı da böyleydi bunun..denyoo! volkan , emre, caner de efendiydi o da aynı olmuş..milli formayı küşültüyor bu adamlar.
e o zaman volkanada gelen şutları kurtarma diyecek birileri.kurtarırsa da evinden aldırtmakla tehtit edicek:)herkez işini yapıyor!!! zeytinyağı olan kim acaba?
ee para onda şöhret onda cüsseside bihayli iri sayılır basında ona hakettiğinden fazla değer verince bunları söylemesi doğal adama bak milli kaleci evinden aldırmakdan bahsediyo kimlerle arkadaşlık yapıyo siz düşünün MİLLİ KALECİ VOLKAN yanındada yaveri MİLLİ FUTBOLCU CANER eee bizde ağzımız açık ayran budalası gibi bunların maçlarına gidip bunlara para şöhret kazandırıyoruz yuh olsun bize HELAL OLSUN VOLKAN AĞAYLA YAVERİ CANER
Eee gitme sen de maçlarına silah zoruylamı gidiyon!
sen gitme o zaman bu admaların maçına biz zevkle gitmeye devam edeceğiz
şimdi olayın başlangıcı nedir onu bilmiyoruz bu vidyoyu seyredince olayın başlangıcı belli değil.açık konuşmak gerekiyorsa habertürk kanalının gerek başkanımıza gerek ise fenerbahçemize yaptıgı yanlı haberler nedeniyle şahsım olarak bir fenerbahçeli olarak onların ne gazetesini nede televizyon kanalını seyretmiyorum.bu benim şahsi tepkim.volkanımda aslında ne olursa olsun milli takım yetkililerine rica eder o gazetecileri ordan uzaklaştırılmasını saglardı.böyle olsa daha iyi olurdu evden aldırmalar sözü volkanıma yakışmaz sanırım canını yaktıki o gazeteci arkadaş oda kendine hakim olamadı.
bende sana katiliyorum ama o bir feneri temsil etmiyor orda o türk miletini temsil ediyor gazeteci isini yapiyor milli takimlar sorumlusuna sikayet etseydi o gazeteciyi uzaklastirirlardi sanirim evden aldirmak coook agir oldu futbocumu yoksa mafyami ic yakismadiiiiiiiiiii
aynen bende öle uydu kanal listesinden sildim,Fatih Altayliyi da sevmem ekibinide sevmem
Takım
O
Av
P
Geri Dön