Mynet Trend

O Ses Rap nasıl izlenir? İşte O Ses Rap yarışmacıları...

Türkiye'nin dijital içerik platformu Exxen büyük bir ilgi görüyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen'de pek çok video içerik bulunuyor. Son olarak O Ses Türkiye Rap programı ile gündemde olan Exxen'i izlemek isteyenler, O Ses Rap nasıl izlenir? sorusunu araştırıyor. İşte, ayrıntılar...

O Ses Rap nasıl izlenir? İşte O Ses Rap yarışmacıları...

O Ses Türkiye Rap programı büyük bir ilgi görüyor. Jüri koltuğunda Hadise, Eypio, Murda ve Mero'nun yer aldığı O Ses Türkiye Rap, yalnızca Exxen üzerinden yayınlanıyor. Peki, O Ses Türkiye Rap nasıl izlenir? İşte, yanıtı...

O SES TÜRKİYE RAP NASIL İZLENİR?

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda yayınlanan O Ses Türkiye Rap, yalnızca Exxen üyeleri tarafından izlenebilmektedir. O Ses Türkiye Rap izlemek için öncelikle Exxen abonesi olmak gerekmektedir.

O SES TÜRKİYE RAP JÜRİ ÜYELERİ KİMLERDİR?

Acun Ilıcalı'nın sosyal medya üzerinden duyurduğu jüri üyeleri arasında daha önceki yıllardan yalnızca Hadise bulunuyor. Diğer jüri üyeleri ise Eypio, Murda ve Mero olarak sıralandı.

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Exxen'de reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9.90 TL. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücret ödenmesi gerekiyor. Yıllık olarak reklamlı içerik 99.90 TL, yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL.

EXXEN'E NASIL ÜYE OLUNUR?

Exxen'e üye olmak için bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz.

EXXEN NASIL İZLENİR?

Türkiye'nin dijital platformu Exxen Apple Store'da ve Play Store'da yer alıyor. Exxen'i televizyondan izlemek için ise bilgisayar ve televizyon arasında HDMI kablosu ile bağlantı kurulması gerekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön