Oyunculuğu bırakan Zeynep Tokuş sosyal medyayı salladı

1998 Türkiye Güzeli, Deli Yürek'in güzel oyuncusu Zeynep Tokuş Yılmaztürk oyunculuğu bırakıp yoga hocası olmuştu. Zeynep Tokuş Yılmaztürk son paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Oyunculuğu bırakan Zeynep Tokuş sosyal medyayı salladı

Manken ve oyuncu Zeynep Tokuş, bir süre önce mesleğini bırakıp yoga eğitmeni olmuştu.

Zeynep Tokuş’un sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar takipçilerinin beğenisini topladı.

1

Ünlülere de yoga dersi veren Tokuş'un yaptığı hareketler takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

2

1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş; ülkenin en güzel kızı olarak taç giydikten sonra oyunculuğa geçti. Zeynep Tokuş, önce Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Deli Yürek dizisinde rol aldı. Ardından Zeki Demirkubuz'un Yazgı adlı filminde başrol üstlendi. Öylesine etkileyici bir performans sergiledi ki 2001 yılında 13. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde daha tecrübeli rakiplerini de geride bırakarak en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

3

Zeynep Tokuş, bir dönem de Pınar Altuğ'un ayrılmasından sonra Çocuklar Duymasın dizisinde kamera karşısına geçti.

2007'ye gelindiğinde ise Zeynep Tokuş, pek az kimsenin bildiği bir yeteneğini gözler önüne serdi. Buzda Dans yarışmasına katıldı ve bu alandaki becerisiyle herkesi şaşırttı. Zaten Tokuş ve partneri o yarışmayı birinci olarak tamamladı.

eaeae

Ancak daha sonra ortalıktan kayboldu Zeynep Tokuş. Daha doğrusu spot ışıklarında uzaklaşıp kendine bambaşka bir hayat kurdu.

Boşanmayla sonuçlanan ilk iki evliliğinin ardından üniversite yıllarındaki aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendi ve başka bir alanda çalışmaya başladı. Şimdilerde yoga eğitmeni olan güzel isim yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ne yaparsan yap huzur islamda
mal gibi çağın gerisinde kalmayimi tavsiye ediyorsun arab sevicisi.
huzuru buldunmu.. ulkede multeci kivamindasin
@zemheri_ayaz_1990 vay münafık vay islam düşmanlığı senin ve senin gibi imansızların sonu olacak.istediğiniz kadar yırtının eninde sonunda islam dini dünyaya hükmedecek Allah nurunu tamamlayacak
@zemheri_ayaz_1990 çağın gerisi dedigi şey inkar ettigin bilim yillar once Kurani Kerimde bildirildi sen cahil kaldiysan biz ne yapalim
Ulan çocukluğumun hayaliydin. Büyüdüm hâlâ hayalimsin
yoga ne ya,bize ne faydası var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler