Paylaştığı fotoğrafla yılın annesi olmaya aday!

Şimdiye kadar görülen en eğlenceli anne, gizli kişisel yaşamını ve oğlunun her anını bir komedi fotoğrafına dönüştürüp paylaşıyor. İşte o eğlenceli fotoğraflar...

Paylaştığı fotoğrafla yılın annesi olmaya aday!

Ebeveynlik zor. Elbette, ebeveynler her zaman buna değeceğini, eğlenceli anları olduğunu iddia eder, ancak sihirli bir şekilde her zaman büyük bir sorumluluk almayı bıraktığı anlamına gelmez. Er ya da geç, her ebeveyn, çocuk büyütmenin büyük sorumluğundan ve zorluğundan bunlara ek olan diğer şeylerden ara sıra uzaklaşmak için bir molaya ihtiyaç duyar. Zorlukları eğlenceye çevirmesini bilen Güney Koreli bir aktris ve anne olan Lee Mi-do, “Annemin Kişisel Yaşamı” hashtagiyle paylaştığı kişisel yaşamını komediye çeviren Instagram fotoğraflarıyla tam da bu kaçışı yakalıyor.

PAYLAŞIMLAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Güney Koreli aktris ve anne Lee Mi-do Instagram'da komedi “Annemin Kişisel Yaşamı” fotoğraflarını yayınlamaya başladı. Bu paylaşımlar, çoğu kişi tarafından ilgiyle karşılandı ve yüzleri gülümsetmeyi başardı. Anneliğin tüm o zorluklarına oğluyla paylaştığı komik paylaşımlarla renk katıp bu zorlukları eğlenceli hale getiren kadın, oğluyla birlikte kendi içindeki çocuğu da ortaya çıkardı.

FİKİR OĞLUYLA TOP HAVUZUNDAYKEN ORTAYA ÇIKTI

“Annemin Kişisel Yaşamı” fikri, Bangkok tatillerinde bir top havuzdayken ortaya çıktı. Genç anne, bu fikri geliştirdi ve komik paylaşımlarına devam etti.
Oğluyla olan her anını bir komedi sahnesine dönüştüren kadın, ilerde oğlunun bakıp gülümseyeceği eğlenceli bir albümü de oluşturmuş oluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler