Mynet Trend

Pınar Altuğ sert çıktı! 'Taciz olur'

Eşi Yağmur Atacan'la tanışma hikayesini anlatan Pınar Altuğ'un sözleri olay olmuştu. Oyuncu, "Atacan'la arkadaşlıklarının sette öpüşerek başladığı" şeklindeki yorumlara isyan etti.

Pınar Altuğ sert çıktı! 'Taciz olur'

Pınar Altuğ katıldığı programda eşi Yağmur Atacan'la tanışma hikayesini anlatmıştı.

pinar-altug-092948PB

13 yıl önce 'İlk Aşkım' dizisinde rol alan ikiliden Pınar Altuğ, “Yağmur soyunma odama dalıp, dudaklarıma yapıştı” açıklamasında bulunmuştu.

pinar-altug-092948IZ

Önceki gün Nişantaşı'nda bir etkinlikte görüntülenen Pınar Altuğ, basın mensuplarının "Yağmur Bey’le tanışmanız gerçekten öyle mi oldu?" sorusuna sert çıktı:

pinar-altug-092938OI

"Tanışma değil, hiç tanımadığım bir adam sizce odama girip beni öpmeye kalksa başına ne gelir? Tabii ki arada bir enerji, bir şey ilerliyor, o da bu cesareti buluyor. Aynı dizide oynuyorduk, ne kadar zaman sohbet ediyorduk, sonra böyle bir şey yaptı. Öyle bir hareketi yapmak yürek ister. Yoksa taciz olur. Gönül olmadan durduk yere... Yağmur kocam, canım, ciğerim ama herhangi bir insanoğlu için yürek ister onu yapmak."

pinar-altug-092938VR

"KİMSE FARKINA VARAMIYOR"

Bu yıl tiyatro projesinde oynamak istediğini de belirten Altuğ, rol aldığı 'Çocuklar Duymasın' dizinin bittiğinin kimsenin farkına varamadığını söyledi.
pinar-altug-092939DK
45 yaşındaki oyuncu, “Sürekli yayınlandığı için 'Çocuklar Duymasın'ın bittiğinin kimse farkına varamıyor. Ben oyuncuyum, bundan para kazanıyorum. Güzel proje olursa kabul ederim" dedi. (Gecce)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön