HABER

Polisi terörist alarmına geçiren çarşaflı erkek, aşık çıktı

Adana Orduevi'nin bulunduğu caddede çarşaf giyip dolaşırken fark edilen ve güvenlik güçlerini terör alarmına geçiren şüphelinin 22 yaşındaki C.Ç. olduğu ortaya çıktı.

Çarşaflı genç, müstakbel kayınpederinin görüşmelerini yasaklaması nedeniyle nişanlısının yanına giderken tanınmamak için çarşafla gittiğini söyledi.

İHBAR YAĞDI

Güzelyalı Mahallesi'nde oturanlar, geçen cuma günü çarşaflı ve otomatik silahlı bir kişinin hızlı adımlarla Adana Orduevi'ne doğru gittiğini gördüklerini belirterek, polise ihbarda bulundu. Alarma geçen polis, Orduevi çevresini kuşattı ve çevrede şüpheliye yönelik çalışma başlattı. Adana Emniyet Müdürü'nün de konutunun bulunduğu bölgedeki park ve bahçeleri didik didik arandı. Ekipler, incelemeye aldıkları yaklaşık 200 güvenlik kamerası kayıtlarından şüphelinin eşkalini ve olay yerine kamyonetle gelip gittiğini belirledi. İhbarda belirtilen çarşaflının beyaz spor ayakkabılı bir erkek olduğu ortaya çıktı.

"BABASI GÖRÜŞMEMİZİ YASAKLADI"

Kamyonetin plakasından şüphelinin C.Ç. olduğu belirlenerek evinde yakalandı. C.Ç. ifadesinde nişanlısı B.K.'nın babasının evlenmeden önce birbirleriyle görüşmesini yasakladığını belirterek, şöyle dedi:

"Nişanlım kadın kuaföründe çalışıyordu. Onu görmem yasaklandığı için dışarıda da görüşemiyorduk. Kadın kuaförüne de erkek almıyorlardı. Ben de nişanlımı görebilmek için çarşaf giyip kadın kılığına girerek kuaföre girmeye karar verdim. Böylece kuaföre girip nişanlımla görüşmeye başladım. Onu çok sevdiğim için böyle bir şey yaptım benim terörle bir alakam yok."

Bu ifadesini üzerine bilgisine başvurulan B.K. da benzer ifade verdi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Gözlerim doldu..Aşk..Sevgi...Bu çocuk sevmiş...Yardımcı olun...
Ailem bilmesin derken tüm Türkiye öğrendi..vay be :)
ALLAH YARDIMCISI OLSUN KARŞILIKSIZ AŞK NEDİR İYİ BİLİRİM.adam sırf onu görmek için bir dk görmek için girmediği kılık kalmamış
@gercekler2016 yine yurdum insanısın haberi tam okumadan nasılda yakıştırdın karşılıksız aşk yakıştırmasını adam diyor ki nişanlımla görüşebilmek için diyor yani bu kişiler nişanlı sadece kızın babası görüşmelerini istememiş, ülke olarak neden okumayı sevmeyiz anlamıyorum, okumadığımız için cehalet diz boyu.
@horus_15 okuyan eşekleride görüyoruz vatan satmaya kalkıyorlar.
Geri Dön