MAGAZİN

Ramo dizisine flaş transfer! Barış Kışlak Cabbar rolüyle Ramo'ya katıldı!

Ramo dizisine flaş transfer! Barış Kışlak Cabbar rolüyle Ramo'ya katıldı!

Show TV'de cuma akşamları ekrana gelen Ramo dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerde oynadığı Ramo'da Barış Kışlak da katıldı.

Show TV'nin cuma akşamları izleyiciyle buluşan sevilen dizisi Ramo'da sular durulmuyor. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'i buluşturan "Ramo" dizisi son dönemde yaşanan ayrılıklarıyla gündemde.

Ramo'dan Yiğit Özşener ve Olgun Şimşek'in hemen ardından diziden ayrılan isimlerden birisi de Pelin Körmükçü olacak. Ahsen karakterini canlandıran Pelin Körmükçü Ramo'ya veda edecek.

Ramo dizisine ise dengeleri değiştirecek bir isim katılıyor.

BARIŞ

Oyuncu Barış Kışlak yeni bölümlerde Cabbar karakterine hayat verecek.

BARIŞ KIŞLAK KİMDİR?

Barış Kışlak, 1 Ocak 1983 yılında, Amerika’da dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan Barış Kışlak Oğlak burcudur. Barış Kışlak 38 yaşındadır.

Lisans mezunu olan Barış Kışlak, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi oyunculuk okulunda ilk oyunculuk eğitimi almıştır. Hocaları Vahide Perçin ve Altan Gördüm’den oyunculuk hakkında eğitimler almaya devam eden genç oyuncu Barış Kışlak, ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin tarafından kamera önü öğretimleri alarak kendisini sinema ve dizi ler için geliştirdi. Eric Morris yöntemi dersleri de alan Barış Kışlak’ın en büyük oyunculuk özelliği ise yer aldığı sinema veya dizilerde pek çok karaktere aynı projede rahatça hayat vermesidir.

BARIŞ4

Akademi 35 Buçuk da oyunculuk dersleri almıştır. Muhteşem Yüzyıl ve Benim İçin Üzülme dizilerinde küçük rollerde yer almıştır. 2019’da TRT ekranlarına gelen Vuslat dizisinde Altan Öztürk karakterini canlandırdı.

BARIŞ3
Rol Aldığı Diziler:

Vuslat (Altan Öztürk, 2019)

Muhteşem Yüzyıl

Benim İçin Üzülme

Rol Aldığı Filmler:

Müsadenizle Büyükler (2018)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
BAZI KADINLARA RABBİM ÖYLE GÜZELLİK VERMİŞKİ SÜREKLİ YÜZÜNE BAKASIN GELİYOR.BİRTANESİ BERGÜZAR KOREL DİĞERİDE ESRA BİLGİÇ İNŞALLAH KENDİLERİNİ UCUZ ETMEZLER.
Geri Dön