MAGAZİN

Rengarenk dizisinde bir takım tatlılıklar

NTC Medya'nın romantik komedi türündeki yeni dizisi Rengarenk ATV ekranlarında başladı. Başrollerini Kaan Taşaner ve Selin Şekerci'nin yer aldığı yapım zaman zaman temposu düşse de başarılı oyunculukları ile benzerlerinin arasından sıyrılıyor.

Rengarenk dizisinde bir takım tatlılıklar

Renk Duygun (Selin Şekerci) annesi babası da oyuncu olan ünlü biridir. Renk, çocukluğundan bu yana çalışmaktadır. Yüzeysel ilişkilerden sıkılmış, gerçek duygulara hasret kalmıştır. Erkek arkadaşı Aras (Ümit Kantarcılar) evliliğin sözünü bile etmez, üstelik Renk'i aldatmaktadır. Renk, erkek arkadaşı Aras, ailesi, menajeri Saadet (Merve Oflaz) ve hepsinden çok sıkıldığı için hiç de akıllara gelmeyecek bir yapımcıyla anlaşır. Fakat set şartları, proje, özensiz tarz ona hiç mi hiç uygun değildir. Sonunda sette sinir krizi geçirir ve oradan kaçar. Kendini hiç tanımadığı veteriner Can'ın (Kaan Taşaner) bahçesinde bulur.

Can ise, sevgilisi ile yolarını ayırmış, ilişkilere ve kadınlara olan inancını yitirmiştir. Magazin gündemini hiç takip etmediği için ünlü bir oyuncu olan Renk'i tanıyamaz. Yapımcıların, gazetecilerin ve ailesinin yerini bilmesini istemeyen Renk, gerçek kimliğini Can'a söylemez, kendini tıpkı hayat verdiği roldeki gibi öğretmen olarak tanıtır. Can, kötü adamlardan kaçan Renk'in yaşamına çeki düzen vermesi için ona yardımcı olur. Bu zorunlu misafirlik olumlu yönde ilerler, gençler birbirine ısınır.

Rengarenk, tatlılık ve sıcaklığıyla sevildi. Karakterler birbirlerinin geçmişlerini öğrendikten sonra nasıl tepki verecek bilinmez ama anlaşacaklar gibi duruyor. Geçmişlerini silemeyeceklerine göre, ellerindekiyle mutlu olmanın tadını çıkaracaklar. Zamanla birbirlerine güvenmeyi öğrenecekler. Zamanlarını her arkalarını döndükleri zaman onları tedirgin edecek birileriyle geçirmektense birbirlerine tutunacaklar. Ve aralarında sorunlar yaşansa da - ki kesin olacak yoksa ne izleyeceğiz zaten- güven duygusu onları bir arada tutacak kadar güçlü olacak.

Renk ve Can'ın uyumlu bir ikili olmasının bir nedeni de hiç bir beklendti olmadan birbirlerini açıkça tanımaya çalışmaları. Büyük laflar etmeden de iki genç insan birlikte güzel vakit geçirebilir, konuşabilirmiş, dünya varmış yani. Yanlış anlamalar elbette ilerleyen bölümlerde yaşanacaktır ancak ben her ikisinin de konuyu çok uzatmayacağını, birbirini cezalandırıp can sıkmayacağını umuyoruz.

Rengarenk her Cuma akşamı 20:00'de ATV'de.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön