SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen Jailson'un ayrılacağını duyurdu

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Jailson'u satmak için anlaşma sağladığını söyledi. NTV'de konuşan Dilmen, "Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe, Jailson'u 4,5-5 milyon Euro civarında bir paraya satacak, öyle bir duyum aldım. Bu önemli bir kazançtır böyle bir dönemde" dedi. 2018 yılından beri Fenerbahçe forması giyen Brezilyalı oyuncu, 4 milyon Euro bonservis bedeliyle Gremio'dan transfer edilmişti.

Rıdvan Dilmen Jailson'un ayrılacağını duyurdu

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den kısa süre içinde bir ayrılık yaşandığını söyledi. Fenerbahçe efsanesi, sarı-lacivertlilerin Jailson'un önemli bir bedelle göndermek üzere olduğunu kaydetti.

NTV'de konuşan Dilmen, "Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe, Jailson'u 4,5-5 milyon Euro civarında bir paraya satacak, öyle bir duyum aldım. Bu önemli bir kazançtır böyle bir dönemde" dedi.

4000

Forvet transferi olacağını da kaydeden yorumcu, "Mutlaka transfer yapılacaktır, ihtiyacı var Fenerbahçe'nin. Frey'e de kulüp bakılıyor ama öyle bir sezon geçiriyoruz ki, 40 maçlık periyotta ucuza falan vereceğine kulübede dursun" ifadelerini kullandı.

2018'den beri Fenerbahçe forması giyen Brezilyalı oyuncu, 4 milyon Euro bonservis bedeliyle Gremio'dan transfer edilmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön