Rihanna'dan flaş açıklama: Bekaretimi kaybetmeden…

Elle dergisi, ekim ayında çıkacak sayısı için Rihanna'yla röportaj yaptı. Röportajda ünlü şarkıcıya zaman yolculuğuna çıkma imkanı olsa nereye gitmek isteyeceği soruldu. Rihanna bu soruya 'Bekaretimi kaybetmeden 10 dakika öncesine' diye cevap verdi.

Rihanna'dan flaş açıklama: Bekaretimi kaybetmeden…

ABD'li ünlü şarkıcı Rihanna Elle dergisinin ekim sayısı için aralarında Tyra Banks, EMINEM ve sihirbaz David Copperfield gibi ünlü arkadaşlarının bulunduğu hayranlarının sorularını yanıtladı.

Rihanna, Copperfield’in kendisine yönelttiği “Şaka yapmıyorum, bu gerçek bir teklif: Seni kaybedebilir ve dünyanın başka bir yerinde yeniden ortaya çıkmanı sağlayabilirim. Nereye gitmek isterdin ve niçin?” şeklindeki sorususuna “Bekaretimi kaybetmeden 10 dakika öncesine gitmek isterdim.” diye cevap verdi.

Rihanna daha sonra gülerek Copperfield’ten bunu gerçekleştirmesini beklediğini söyledi.

“HER GÜN KORSE GİYERİM”

Rihanna’ya güzellikle ilgili sorular da soruldu. Ünlü şarkıcı ilk rujunu ne zaman sürdüğü şeklindeki bir soruya “Ruj meselesi hep başımın belası oldu. Çocukken evden çıkmazken de, kariyerimin başında ergenlik yıllarımda da, hep ruj sürmek için içimde arzu duydum. (…) Bugün ruj benim küçük gizli silahım gibi bir şey” diyerek cevap verdi.

"TEKRAR DA DENERİM"

Rihanna güzelleşmek için yaptığı ‘en çılgınca’ şeyin ise korse takmak olduğunu söyledi: “Tekrar da denerim hani. Hatta sağ çıkacağımı bilsem her gün giyerdim!”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler