SPOR

CANLI

Ronaldo: Eşcinsel olsam söylerim

Real Madrid'in Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, eşcinsel olduğu iddiasına net bir yanıt verdi: "Eşcinsel değilim. Olsam, bunu gizlemezdim."

Ronaldo: Eşcinsel olsam söylerim

Faslı kikboksçu Badr Hari ile eşcinsel ilişki yaşadığı iddia edilen futbolcu Cristiano Ronaldo, hakkında çıkan haberleri takip ettiğini söyleyerek “Hayır, eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim” dedi.


İngiliz basınında çıkan haberlerde Cristiano Ronaldo'nun Badr Hari ile beraber olmak için ayda 2-3 defa özel uçağıyla Fas'a gittiği iddia edildi.

GZone’un haberine göre Ronaldo, ”Hakkımda çıkan haberleri okuyorum. Hayır, eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim. Ligin ilk haftalarında, özel hayatımda problemli bir dönemden geçmem sebebiyle bir adaptasyon sıkıntısı yaşadım. Bu sıkıntıyı atlattım, tüm hayranlarımdan özür dilerim” açıklamasını yaptı.

[Cristiano Ronaldo hakkında "eşcinsel" iddiası](http://spor.mynet.com/gundem/89883-cristiano-ronaldo-ve-badr-hari-arasinda-escinsel-iliski-iddasi.html)

ÖZEL PARTİ İÇİN 1 MİLYON STERLİN HARCADI
Öte yandan Cristiano Ronaldo'nun, geçtiğimiz günlerde Badr Hari ile birlikte Marakeş'te düzenlediği özel parti için 1 milyon sterlin (4 milyon 530 bin TL) harcadığı ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
1milyon sterlin sadece 1 gece icin. Sizler bu parayi omrunuz boyunca kazanamazsiniz. Iste zenginler sizleri şükre kendilerini bolluğa alistiriyorlar.
yahudı medyasının kasıtlı olarak ronaldoyu yıpratma planı bu bence,cunku kendısı fılıstın halkına ve dıger musluman halka yaptıkları zulumden dolayı acıkca yahudılere tavır almıstı bunuda yahudıler hazmedemedıler
@yurekli1975 zaten herşeyi yahudiler yapıyor. Çok komiksiniz
Filistine yardım eder cani katil İsrail diye açıklama yaparsan seni dünyaya eşcinsel diye afişe eder bu yahudi dönmesi medya.
Takım
O
Av
P
Geri Dön